Facebook kalıcı hesap silme (kaç günde silinir)

Facebook hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız ilk önce hesap dondurmayı deneyiniz. Eğer Facebook tamamen silmek istiyorsanız o zaman hesap kapatma işlemini başlatınız. Hesap nasıl silinir?

Facebook kalıcı hesap silme (kaç günde silinir)
müşteri hizmetleri

Artık hesap kullanmak istemeyen bazı kullanıcılar hesaplarını ya donduruyor ya da tamamen kapatıyor. Facebook hesabını tamamen kapatmak için hem direk adresini verdik hem de adımlarını resimli olarak anlattık. Bu işlemler hesaba erişimi olan kullanıcılar için geçerlidir. Hesabıma erişimim yok kapatmak istiyorum diyenler için hazırladığımız Facebook müşteri hizmetleri yazımızı incelemenizi öneririz. Bu öneri içerikte Facebook iletişim kanalları yer alıyor.

Hesap kapatma için hesaba erişim yapamayanlar ve Facebook hesabı Google' dan nasıl silinir veya Facebook hesabını Google silme diye yazanlar için başvuru adreslerini aşağıda paylaştık. Bunu genelde evlendikten sonra bayanlar tercih etmekte. Az da olsa erkeklerde başvurmakta. 

Facebook hesap silme resimli anlatımı

Facebook hesabını tamamen silme: Facebook hesabınıza giriniz. Aşağıdaki resimde ok simgesindeki gibi beyaz "Ok" işaretine tıklayınız. "Ayarlar" bölümüne giriyoruz. Sonra "Facebook bilgilerin" / "Facebook hesabını ve bilgilerini sil" yazan yerin yanındaki "Gör" tıklayınız. Son işlem "Hesabı sil" butonuna tıklamak. Çıkan yazıları iyi okuyunuz. Sonrasındaki uyarılarıda.

Facebook kalıcı hesap silme (kaç günde silinir)Facebook hesap silme resimli anlatımı

Facebook hesap kapatma

Facebook hesap kapatma iPhone Android bilgisayardan

Direk Facebook hesap kapatma adresi bu adresten. Verdiğimiz URL adresi cep telefondan veya bilgisayardan tıklandığında eğer hesabınız açıksa direk Facebook hesap silme bölümü açılacak. Burada size bazı öneriler sunulacak. Bunları denemek istemiyorsanız hesabı sil'le devam ediniz. www.andronova.net

Facebook hesap kapatma iPhone

Facebook hesabı kaç günde silinir? Genel bilgi 2 hafta hesaba giriş yapmamak şartı var. Bu süre dolmadan şifre ile hesaba erişim yapıldığında hesap tekrar aktif olur. Tamamen hesap silme işlemi 90 gün sürmektedir.

Messenger' da kalması için Facebook hesabı dondurma bu facebook.com/deactivate adresten. Bu seçeneği hesabınızı tamamen silmek istemiyorsanız kullanabilirsiniz. 

Facebook hesap dondurma iPhone Android

Facebook hesabınızı kapatmak istemiyor ama rahatsız ediliyorsanız veya şimdilik kullanmak istemiyorum diyorsanız o zaman Facebook hesap dondurma adresi buradan.

Facebook hesap dondurma adımları "Ayarlar" / "Genel" / "Hesabı yönet" / "Hesabını dondur" adımlarını takip ediniz. www.andronova.net

Facebook hesap dondurma iPhoneFacebook hesap dondurma android

Facebook hesap dondurma bilgisayar

Google aramalarından hesap kaldırma talebi: Google iletişim adresleri için support.google.com/legal/troubleshooter/1114905 ve google.com/webmasters/tools/removals. Diğer şikayetlerinizi şikayet etme adresleri için bizimle yorumla iletişime geçiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:28
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet veysi
mehmet veysi - 11 ay Önce

günaydın kullandığım facebook hesaplarını önceden çok rahat silebiliyordum şimdiki facebook hesabımı bir türlü silemiyorum soru işareti olan yere yazıyorum başka şeyler çıkıyor ayarlardan girdiğimde facebook bilgilerine tıkladığımda girebiliyorum lakin önüme sayfa açılıyor şifre yazıyorum ben robot değilimi tıklamama rağmen ''mağaza önü trafik lambası yangın musluğu'' seçeneklerini seçin diyor seçiyorum onaylamıyor