Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı değiştirdim

Facebook hesabımı doğrulayamıyorum hesap doğrulama sorunu yaşıyorum diyenler numaram değişti hesabıma ulaşamıyorum ya da numaramı kapattım hesap doğrulaması nasıl yapılır?

Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı değiştirdim

Facebook hesabı doğrulayamıyorum? Facebook hesap doğrulama hatası alıyorum. Numaram değişti hesabıma ulaşamıyorum veya cep telefon numaramı değiştirdim hesabımı nasıl doğrularım diyen pek az sayıda değil.

Facebook hesap etkinleştirme yani aktifleştirmek için en kısa yol ilgili formunu doldurmak. Doğrulama talebi için aşağıda kullandığımız URL adresine girip ilgili alanları doldurum bir kaç gün beklemeniz. Oldu da uzun süre dönüş yapılmazsa başvuruyu tekrarlayınız.

Facebook hesabınızı doğrulamak için telefon numaranızı kullanamıyor musunuz? Kimlik doğrulama da telefon numarasını kullanamıyorsanız, devlet tarafından verilen kimliğinizin ekran görüntüsünü Facebook' a göndererek hesabınızı etkinleştirebilirsiniz.

Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı değiştirdim

Facebook kimlik doğrulama sorunu

Facebook ile ilgili tüm sorunlar için özel destek hattı olarak önerilen numara aranabilir.

Güvenlik uyarısı aldınız ve hesaba giriş için doğrulama kodu isteniliyorsa operatörünüzü değiştirdiniz veya hat değiştirdiğinizde belli bir zaman kod mesajlarını alamazsınız.

Facebook hesap etkinleştirme başvuru adresi facebook.com/help/contact/357439354283890 ve doğrulaması sorunu için URL facebook.com/help/contact/283958118330524

Diğer sorunlarınız içinde giriş sorunu bildirim formunu kullanabilirsiniz. Ama bir çok sorun için farklı iletişim başvuru formları bulunmakta. Sitemizden bunlara ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi olarak hat değişimi yani yeni simkart alımlarında veya operatör değişikliği örnek Turkcell' den Türk Telekom' a geçtim gibi durumlarda bildirim mesajları belli bir süre telefona gelmeyecek. Bu bir güvenlik önlemidir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dervis ALTINBAŞ
Dervis ALTINBAŞ - 2 ay Önce

Facebook şifremi unuttum şifre yenilemem için eposta yada telefon numarasına kod gönderiyor sistem fakat epostamın şifresini unuttum telefon numaramda değişti ne yapa bilirim.

Facebook ve mail şifresini unuttum
Facebook ve mail şifresini unuttum @Dervis ALTINBAŞ - 2 ay Önce

Facebook şifre sıfırlamasındaki bunlara erişim yok mu seçeneği veya f... müşteri hizmetleri yazımızdaki adreslerden sorunu iletiniz.

Serkan
Serkan - 2 ay Önce

Facebook taki e posta numarayı deyiştiricem

Türkan turunç
Türkan turunç - 7 ay Önce

İki fatorde koruma açmak istedi bana verilen kodu sorulamıyor yardımcı olurmusunuz

Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Numarami degidtirdim fakat numara ekledigimde gelen kodlar hata veriyo 10 gundur böyle oluyo.farkli numara yaziorum kod gelio tekrar ama onaylamiyo hata diyp duruo yardim ederseniz lütfen zordayim yardim edin