Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor

facebook müşteri hizmetleri

Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor. Facebook SMS nasıl etkinleştirebilirim ? Facebook onay kodu nasıl alınır ? Facebook onay kodu nedir ?

Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor
Savaş Taşcıoğlu 11 Ağustos 2016 Perşembe 00:30

banner192

Facebook onay kodu mesajı gelmiyor. Facebook güvenlik onay kodu neden gelmiyor? Facebook mesajları etkinleştirme ayarları. iPhone üzerinden Facebook kısa mesajları nasıl alabilirim ? Android Facebook onay kodu nasıl alınır ? Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor.

Facebook üzerinden kısa mesajlarınızı etkinleştirmek için öncelikle Operatör'ünüzün Sms'i yani kısa mesajları destekliyor olması gerekmektedir. Facebok kısa mesajları ayarlar kısmından aktif hale getirebiliyoruz. 

Facebook kısa mesajları etkinleştirerek hesabınıza güvenli bir şekilde erişim yapabilirsiniz. Kısa mesajları etkinleştirme işlemi tamamen güvenlikle alakalı bir durumdur. Sizin şifrenizi ele geçirseler dahi Sms'te yer alan kodu girmeden hesabınıza erişemezler. Facebook kısa mesajları etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. 

Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Profil simgesine tıklıyoruz, daha sonra ayarlar seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz. Yeni açılan ekran üzerinden sağ taraftaki Mobil alanına tıklıyoruz. Mobil alanında cep telefon numaranız kayıtlı ise Kısa mesajları etkinleştir butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra yeni bir ekran gelecektir, Ülke seçimini yapıyoruz. İkinci seçenekte ise operatör seçimi yer almaktadır. Şuan için operatör de sadece Türk Telekom bulunmaktadır. Diğer operatörlerde kısa mesajları etkinleştiremezsiniz. Türk Telekom'u seçtikten sonra telefonuza bir onay kodu gelecektir ve artık kısa mesajlar etkinleştirilmiş olacaktır. 
 

Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor.


Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Yeni açılan ekran üzerinden Mobil sekmesine giriş yapıyoruz. 

Facebook kısa mesajları nasıl etkinleştiririm ?


Kısa mesajları etkinleştir dediğinizde ülke ve Mobil operatörü seçiyoruz. 

Facebook kısa mesajları etkinleştir

 

Facebook kısa mesaj onay kodu nasıl alınır ?

Aşağıdaki ekrana geldiğinizde cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden F harfini yazıp 3233'e sms olarak gönderdiğinizde bir kod gelecektir o kodu kaonay kodu kutuğuna yazarak sonraki dediğinizde hesabınız artık kısa mesajlar için etkinleştirilmiş olacaktır. 


Facebook kısa mesajlar nasıl etkinleştirilir? Onay kodu gelmiyor !

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
bahri kaya - 7 ay önce
yanlışlıkla hesabımı kapattım
Avatar
Umut - 3 ay önce
Hesabım kapatildi nasil açarım
Avatar
Ayşe Atici - 1 ay önce
Hesabım neden kapatılıyor güvenlik önlemi neden alıyoruz benim mi kimlik benim neler oluyor lütfen acin
Avatar
Ayşe Atici - 3 hafta önce
Hesabım neden kapatılıyor lütfen acar misiniz ayse atici