Facebook kod sınırına ulaştınız ve kod gelmiyor çözümü

Facebook' ta bu telefon numarası daha önce başka bir hesabı doğrulamakta kullanıldı ne demek? Kod sınırına ulaştınız nedir? Hesabımı doğrulayamıyorum kod gelmiyor çözümü.

Facebook kod sınırına ulaştınız ve kod gelmiyor çözümü
banner192

Facebook' ta cep telefon numarası ile hesap doğrulama da sorunla karşılaştıysanız ya da kod sınırına ulaştınız şeklinde uyarı alıyorsanız aşağıdaki başvuru formu tam size göre. Yinede operatörünüz (Turkcell, Vodafone veya Avea / Türk Telekom) müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Facebook hesap doğrulama da çok sık kod talep ettiyseniz bilgilendirme mesajlarında 24 saat engelleme almış olabilirsiniz. 24 Saat sonra hala sorun devam ediyorsa haberimizdeki formu doldurabilirsiniz. Önerdiğimiz form aynı şekikde farklı bir Facebook hesabında kullanıldıysa yani hesap doğrulama sırasında bilginiz dışında kullanılmışsa yine bu adresten başvuru yapabilirsiniz. Normalde Facebook şifre sıfırlamasında o numarayı kullanarak hesaba ulaşıp numarayı kaldırabilirsiniz. Ama hat yanınızda değilse bu form sorununuzu çözecektir.

Facebook ile iletişime geçtikten 3 gün sonra eğer geri dönüş olmadıysa aynı iletişim adresinden tekrar başvuru yapınız. Bazen yoğunluktan dolayı gözden kaçabiliyor. Bazende önem sıralamasına göre ikinci planda değerlendirilebiliyor.

Facebook kod sınırına ulaştınız ve farklı bir Facebook hesabında kullanılan numara için iletişim adresine bu facebook.com/help/contact/283958118330524 adresten ulaşabilirsiniz.

Facebook kod sınırına ulaştınız ne demek

facebook müşteri hizmetleri

Facebook kod sınırına ulaştınız ve numara kaldırma

Facebook telefon numaram başka hesap' ta kullanılıyor veya kod gelmiyor sorunu için çözüm önerileri!

Verdiğimiz başvuru adresi ile aynı zamanda tüm doğrulama sorunları ve kod sorunları ile ilgili yardım alabilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonucunu bizimle paylaşmak için yorum bırakabilirsiniz.

Uyarı: Cep telefona Facebook tarafından kod gelmeme sorunu ile karşılaşan kullanıcılar ilk önce sorunu analiz etmeleri gerekiyor. Yani sorun operatör veya kullanıcı kaynaklı olabilir. Hattı farklı cep telefonda denenmeli, farklı yerlerden bildirim mesajları gelip gelmediği analiz edilmeli ve simkart değişikliği / operatör değişikliği gibi durumlarda güvenlik gereği bildirim mesajlarının gelmeyeceğine dikkat edilmeli!

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 11:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 5 ay Önce

Abi facebook ta ki numaramı değiştirdim sifremi unuttum simdi de onay kodu gelmiyor

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status