Facebook Live Audio canlı radyo yayını başladı!

banner186

Facebook Live Audio canlı radyo yayını başladı! Facebook' ta canlı radyo yayını nasıl yapılır? Facebook Live Audio nasıl kullanılır Android ve iPhone? Radyo kanalı nasıl açılır? 2017!

Facebook Live Audio canlı radyo yayını başladı!
Müşteri Hizmetleri 21 Aralık 2016 Çarşamba 10:13

banner192

Facebook' ta radyo kanalı açmak için ne yapmalıyım? Facebook Live Audio nedir? Facebook Live Audio ne demek? Facebook Live Audio ne işe yarar? Facebook Live Audio Android Samsung Note, Galaxy A1 A2 A3, J1 A2 A3, Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, Sony Xperia , LG ve iPhone SE, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus ve iPhone 7 canlı radyo yayını.

Facebook Live Audio nedir? Sürekli kendini geliştiren ve büyük kitlelere ulaşan Facebook, yeni bir özelliğe merhaba dedi. Facebook Live Audio adlı platform bugün hayatımıza girdi.

Artık Facebook' tan canlı video yayını dışında radyo yayınıda yapabileceksiniz. Eskide radyo yayınlarının çok ama çok büyük bir kitlesi vardı. Tabi arabaların vazgeçilmezi olarak hala devam ediyor. Şimdiler de ise Diital radyo yayınlarının önemli bir dinleyici kitlesi bulunuyor. İşte Facebook bu kitleye göz dikmiş görülüyor.

Facebook Live Audio canlı radyo yayını!

Facebook Live Audio canlı radyo yayını başladı!

Facebook Live Audio nedir ne demek?

Facebook Live Audio, canlı ses yayını şuan kullanımda. İsteyen kendi radyo kanalını veya kanallarını kurabilecek. Facebook aynı zamanda bazı popüler radyocularla anlaşarak Facebook Live üzerinden şovlarını yayınlayacaklar. Facebook Live' nin önemli bir özelliği de canlı yayın için yüksek hızda internet' e ihtiyaç duymaması.

Düşük hızlarda dahi yayın yapma imkanına sahipsiniz. Facebook Live Audio özelliği şuan bazı ülkeler için başladı. Kısa süre içerisinde dünya genelinde hizmetin aktif olması bekleniyor. Facebook müşteri hizmetleri

Facebook Live Audio canlı radyo yayını

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×