Facebook Messenger grup görüntülü arama nasıl yapılır?

banner186

Facebook Messenger grup görüntülü arama nasıl yapılır? Facebook Messenger çoklu görüntülü görüşme, Grup' ta görüntülü arama nasıl yapılır? Samsung Galaxy ve iPhone! Android iPhone indir güncelle. Görüntülü arama yapamıyorum!

Facebook Messenger grup görüntülü arama nasıl yapılır?
Müşteri Hizmetleri 13 Ocak 2017 Cuma 16:45

banner192

Android LG, Sony Xperia, HTC, Samsung Galaxy Note, Galaxy A1 A2 A3, Galaxy J1 J2 J3 J4, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, Galaxy S8, Huawei, General Mobile 5 GM Plus, Android One 4G ve iOS iPhone SE, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus, iPhone 7 Facebook Messenger görüntülü arama özelliği resimli anlatım! Görüntülü arama butonu simgesi çıkmıyor çözümü nedir?

Facebook Messenger uygulamasında yayınlanan yeni bir güncelleme ile artık grup' larda toplu / çoklu görüntülü arama yapılabiliyor.

Görüntülü arama özelliği şuan Türkiye dahil çoğu ülke için yayınlandı. Bizde görüntülü aramanın ekran görüntülerini sizinle paylaşmak istedik.

Facebook Messenger görüntülü arama nasıl yapılır?

Facebook Messenger görüntülü arama için oluşturulan grup' a veya her hangi bir kullanıcının adına dokununuz. Sağ üst tarafta kamera simgesine dokunup, mikrofon ve kamera için gerekli izinleri veriniz.

Açılan bölümde sağ üst köşede bulunan + simgesine dokununuz.  Ekrana gelen gruba dokununuz. Bir daha kamera ve mikrofona ulaşmak için izin vermenizi isteyebilir. Arama ekranında yer alan "Ara" butonuna dokununuz. Görüntülü arama için istediğiniz kişileri seçebilirsiniz. İstersenizde "Tümünü Ara" seçeneğini kullanabilirsiniz.  

Facebook Messenger grup görüntülü arama nasıl yapılır?

Facebook Messenger grup görüntülü arama

Facebook Messenger görüntülü arama nasıl yapılır?

Facebook Messenger görüntülü arama

Facebook Messenger grup görüntülü arama yapamıyorum simge çıkmıyor!

Telefonumda Facebook Messenger görüntülü arama simgesi çıkmıyor ya da çoklu görüntülü arama yapamıyorum diyorsanız, haberimize yorum bırakabilirsiniz. Bazı Android ve iOS / iPhone cep telefonlarda işletim sistemi sürümü eski olduğundan desteklemeyebiliyor.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×