Facebook Messenger grup video çoklu görüntülü görüşme başladı

Facebook Messenger grup görüntülü görüşme başladı. Facebook Messenger çoklu görüntülü arama nasıl yapılır? Çoklu görüntülü konuşma özelliği geldi. Android / iPhone indir yükle!

Facebook Messenger grup video çoklu görüntülü görüşme başladı
müşteri hizmetleri

Facebook, Messenger uygulaması için önemli bir güncelleme yayıladı. Yayınlanan son güncelleme, Facebook Messenger üzerinden grup' ta çoklu görüntülü görüşme özelliğini getirdi.

Facebook Messenger çoklu görüntülü konuşma için güncelleme kademeli olarak ulaşmakta. Şuan Android ve iOS / iPhone cep telefonlarda yerini aldı.

Facebook Messenger çoklu görüntülü konuşma özelliği

Facebook Messenger grup video çoklu görüntülü görüşme başladı

Facebook Messenger grup video çoklu görüntülü görüşme nasıl yapılır?

Facebook Messenger' da grup' ta video sohbeti başlatmak için her hangi bir grup sohbetie girdiğinde ekrana kamera butonuna gelecek. Kamera simgesine dokunarak video görüşmesini başlatabilirsiniz.

Görüntülü görüşmede kullanıcılar aynı zamanda video yayında bulunan kişileri görebiliyor. Görüntülü konuşmada toplam 50 kişi aynı anda görüşebiliyor. Tabi donanımı çok iyi olan bir cep telefonu kullanmanız gerekebilir. Malum aynı anda çok sayıda kişiyle görüşürken ses ve video formatının alınması çok zor bir durum oluşturabilir.

Not olarak şuan için aynı anda sadece 6 kişinin görüntüsüne izin verebiliyor. Yani diğerleri sesle idare edecek. 6 Kişi ile aynı anda konuşmak bile zor bir durum oluşturabilir.

Facebook Messenger çoklu görüntülü arama

Facebook Messenger grup video çoklu görüntülü görüşme

Facebook Messenger grup görüntülü görüşme

Facebook Messenger grup görüntülü arama

Facebook Messenger görüntülü görüşme

Facebook Messenger grup görüntülü görüşme

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 16:54
müşteri hizmetleri
YORUMLAR