Facebook reklam ödeme şikayeti ve ücret iadesi

Facebook reklam ödemesini yaptım ama ödenmemiş bakiye şeklinde uyarı alıyorum iletişim şikayet adresi var mı? Kredi kartından alınan ücretin iadesi için başvuru.

Facebook reklam ödeme şikayeti ve ücret iadesi
banner192

Facebook, dünyanın en büyük sosyal ağı olmaya devam ediyor. Bu büyüklük doğal olarakta reklam pazarında söz sahibi olmayı sağlıyor. Diyebiliriz ki Google' den sonra en büyük reklam ağlarından biri olabilir. Facebook reklamlarında mağazalar, servisler ve bireysel satışlarda büyük başarılar elde edilebiliyor. Ama reklam yayınlama da Facebook biraz sıkıntı oluşturabiliyor. Yani yanlış bir işlem yaptığınızda sizi şüpheli olarak görebiliyor. Kredi kartının limiti yetersiz, güvenlik nedeniyle doğrulamama veya reklam içeriğini tam analiz edilememeden dolayı reklam engellemelere gidebiliyor.

Aşağıda verdiğimiz sorunlar için Facebook reklam iletişim formu üzerinden çözüme ulaşabilirsiniz. Başvuru genelde 1-3 gün içerisinde sonuçlanabiliyor. Facebook' ta reklam ödemelerinde görülen tüm sorunlar için iletişim adresini tercih edebilirsiniz. Zaten form açıklama kısmında detaylı sorunu yazabilirsiniz. www.andronova.net

facebook müşteri hizmetleri

Facebook reklam ödemesi yapamıyorum ve ödeme şikayetleri

Facebook reklam şikayet adresifacebook.com/help/contact/649167531904667

  • Reklam ödemesi başarısız oldu
  • Hesapta ödenmemiş bakiye görünüyor
  • Kredi kartımdan izinsiz yapılmış çekim var
  • Reklam için alınan ücret fazla görülüyor
  • Kredi kartı, bankamatik kartı ve paypal üzerinden yapılan işlemlerde sorun var
  • Faturalandırma ile ilgili sorun var

Not: Reklam ödeme sorunlarında ilk kontrol edilmesi gereken kredi kartının sanal alış verişe açık olması ve gerçerli sanal limitin yeterli olması. İnternet alış verişleri için sanal limit normal kredi kartı limitinde olmayabiliyor. Birde yeni düzenlemede yakın zamanda sanal alış verişler için bankaya yazılı veya sözlü onay vermeniz gerekecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2017, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status