Facebook sayfa adı değiştirme nasıl yapılır?

Facebook' ta sayfa adı değiştirmek için ne yapılmalı? Sayfa adımı değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım? Facebook' ta sayfa adımı değiştiremiyorum. Değiştirme başvuru link adresi!

Facebook sayfa adı değiştirme nasıl yapılır?
müşteri hizmetleri

Facebook' ta sayfa adı nasıl değiştirilir? Facebook sayfanızın adını beğenmiyorsanız, yeni aldığınız Facebook sayfasının adını değiştirmek istiyorsanız veya marka değişikliğine gittiyseniz, aşağıdaki adımlarla sorunsuz şekilde sayfa adını değiştirebilirsiniz.

Sayfa adı değişikliği talebini gönderdikten sonra Facebook tarafından değişiklik onaylanması gerekiyor. Belirlediğiniz adı onayladığınızda ekrana ad değişikliği talebinin cevabının 3 gün içerisinde bildirileceğini belirtecektir. Bize göre onay için her hangi bir zaman dilimi bulunmuyor. Nedeni Facebook' un yoğunluğu veya gözden kaçırması olabiliyor.

Sayfa ad değişiklik talebi olumlu ya da olumsuz yanıtı e-posta ve Facebook sayfa bölümüne gelecektir. Her hangi bir sorunda haberimize yorum bırakabilirsiniz. 

Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir ?

Facebook sayfanıza girdikten sonra sol tarafta yer alan "Hakkında" bölümüne tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan "Sayfa Bilgilerini Düzenle" seçeneğini tıklayınız. Genel' de yer alan "Ad" bölümüne istediğiniz sayfa adını yazınız. Girdiğiniz sayfa adı daha önce kullanılıyorsa uyarı verecektir. Sayfa adı değiştirme -  www.andronova.net

Gerekli alan adını yazdıktan sonra ilgili alanlarda değiştirmek istediğiniz bilgiler varsa onlarıda düzenleyebilirsiniz. Örnek olarak iletişim e-posta adresi gibi.

Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir

Facebook sayfa adı nasıl değiştirilir

Facebook sayfa adı değiştirme nasıl yapılır

Facebook ad değiştirme

Facebook sayfa adı değiştirme talebi

sayfa adını nasıl değiştiririm

Facebook' ta sayfa adını nasıl değiştiririm

Sayfa ad değişiklik sorunu

Facebook sayfa adımı değiştiremiyorum sorunu için çözüm

Facebook sayfa adını değiştirmede sorun yaşıyorsanız bu facebook.com/help/contact/1417759018475333 ve bu facebook.com/help/contact/237843336274237 adreslerden Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: Başvuru sırasında Facebook sizden resmi bir belge veya kimlik ekran görüntünüzü isteyebilir!

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 19:40
müşteri hizmetleri