Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Birleştirme sırasında bir hata oluştu

facebook müşteri hizmetleri

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Facebook' ta iki sayfa nasıl birleştirilir? Birleştirilebilir mi? Facebook' ta sayfa birleştirmesi var mı? Facebook sayfaları birleştirilirse ne olur? Facebook sayfa yedeğini alma yedekleme. Kopyasını alma.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Birleştirme sırasında bir hata oluştu
Müşteri Hizmetleri 02 Ocak 2017 Pazartesi 20:34

banner192

Facebook' ta sayfa birleştirme nasıl yapılır? İki sayfayı birbirine bağlama. İki Facebook sayfasını birleştirirsem ne olur? Sayfa silinir mi? Hesap tamamen kapanır mı? Facebook sayfası silinir mi? Sayfa birleştirmesi için ne yapmalıyım? Sayfa birleştirme şartları neler? Mükerrer sayfaları birleştirme sırasında bir hata oluştu. Facebook sayfa birleştirme sırasında hata oluşuyor çözümü! Üzgünüz bir hata oluştu!

Aynı alanda iki Facebook sayfanız varsa, bir ihtimal iki sayfayı birleştirme imkanınız var. Ama aşağıdaki 3 maddeye uygun olması gerekiyor. Aksi takdirde sayfa birleştirme olmayacak.

Öneri: Birleştirmek istediğiniz sayfanın yedeğini alabilirsiniz. Facebook sayfa yedeğini almak içn aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. Facebook müşteri hizmetleri

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır

birleştirme sırasında bir hata oluştu

Uyarı! Aşağıdaki şartlara uygun olmayan sayfada birleştirme olmaz ve tamamen silinebilir.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır?

  1. Her iki Facebook sayfasına da yönetici olmanız gerekiyor.  
  2. Her iki sayfada benzer adlara sahip olması gerekiyor .
  3. Her iki sayfada aynı alana benzer içeriğe sahip olması gerekir.

Facebook sayfalarını birleştirme adımları: Facebook hesabınıza giriş yapınız ve facebook.com/pages/merge adresine giriş yapınız. Facebook' ta birleştirmek istediğiniz ikinci sayfanızı seçiniz. Sonra devam seçeneğini tıklayınız. Sonra birleştirme talep et yazısına tıklayınız.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Birleştirme sırasında bir hata oluştu!

Eğer sayfa birleştirmede hata alırsanız ya da başa dönerse bunun nedeni Facebook sayfalarının birleştirmeye uygun olmadığındandır. Sayfa birleştirme talep etmek için seçek görüyorsa, talep değerlendirmeye alındığı anlamına gelir.


Facebook sayfa birleştirirsen ne olur? Sonuçları neler?

Facebook sayfa birleştirmesinin ardından beğeni kişileri ve yer bildirimleri bir araya gelecektir. Yalnız birleştirdiğiniz sayfada bulunan gönderiler, resimler, durum değerlendirmeleri ve Facebook sayfa kullanıcı adı silinecektir. Facebook' ta sayfa birleştirmesi bir kez birleştirildiği zaman, artık bu işlemler geri alınamayacak. Birleştirme yapmadan önce iyice düşünmenizi öneririz.

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Birleştirme sırasında bir hata oluştu

Facebook sayfa birleştirme nasıl yapılır? Birleştirme sırasında bir hata oluştu

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×