Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerim

Facebook hesabımı açtığım mail adresinin şifresini ve bilgilerini bilmiyorum. Facebook şifremi unuttum kurtarma sıfırlama olmuyor. Facebook şifre kurtarma çözümü nedir?

Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerim
banner192

Facebook hesabı açtığınızda kullandığınız e-posta adresini bilmiyorum veya mail şifremi unuttum sıfırlama bilgilerini de bilmiyorum hesabımı nasıl geri alırım diye arayanların sayısı çok fazla. Şifresini unuttumda Facebook parolamı nasıl değiştiririm diyenlerde çok. Bazılarında hesapları bir cihazda açık kalmış ama şifreyi bilmiyorlar. Örnek iPhone veya Android telefonda / tablette Facebook uygulamasından hesap açık. Ama şifreyi değiştiremiyorlar. Burada yapılması gerekenler ek güvenlik seçeneklerini aktif etmek. Yeni bir telefon numarası ekleme, iki faktörlü kimlik doğrulamasını açma ve 6 haneli kod uygulaması cihaza yükleme gibi...

Yukarıdaki önerimiz bazılarının çöüzmü olabiliyor. Tabi cihazda açık kalanların. Diğerleri için aşağıdaki bilgileri ve adresleri deneyerek çözüme ulaşmalarını ümit ediyoruz. 

Facebook şifremi unuttum

Facebook şifre değiştirme nasıl yapılır? Facebook hesabınızın şifresini unuttunuz ama cep telefonda açık kaldığından şifresiz girebiliyor musunuz! Eğer öyleyse Facebook hesabınızda yer alan güvenlik ve gizlilik seçeneklerini deneyiniz. Eğer çözüme ulaşamadıysanız aşağıdaki adımları uygulayınız. Telefonda destek almak istiyorsanız önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Facebook hesabınızı açarken kullandığını e-posta hesabının bilgilerini bilmiyorsanız, mail hesabında şifre sıfırlama yöntemi ve başvuru yapmayı denediniz mi? Mail hesabının güvenlik sorularını kontrol ettiniz mi? Mail servis sağlayıcı ile iletişime geçtiniz mi? 

Facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım

  • Facebook hesabınızı hatırlamıyorsanız veya bulamıyorsanız kullandığınız e-posta hesaplarını teker teker deneyiniz. Eğer cep telefonu numaranızı kullandıysanız onuda deneyiniz.
  • Hesabınızı açarken eğer cep telefonu numarası eklediyseniz, şifremi unuttum seçeneklerinden numaranızı yazıp doğrulama kodu talep ediniz.
  • Facebook hesabınızda yer alan arkadaşlarınızla iletişime geçip profilinizi kontrol ettiriniz. Güvenlik olarak da bazen arkadaşlarınızı tanıma sorusu çıkabiliyor.
  • Facebook hesabında kullandığınız e-posta hesabının şifresini biliyorsanız. Facebook şifre sıfırlama yapınız. Eğer e-posta şifrenizi hatırlamıyorsanız, sıfırlama veya destek iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışınız. 

facebook müşteri hizmetleri
Facebook ile ilgili sorunlarda başvuru adresleri sitemizde yer almaktadır. Andronova.net sitemizde yer alan arama bölümünden Facebook yazarak ulaşabilirsiniz.

Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerimFacebook şifremi unuttum ne yapmalıyım

Facebook hesabına girişle ilgili hemen hemen tüm sorunlar için, Facebook iletişim şifre sıfırlama adresi 1 facebook.com/recover/initiate/?ars=facebook_login ve eğer şifre sıfırlamadaki sorulara yanıt veremediyseniz adres 2 buradan giriş sorununu belirtiniz. Birde hesap doğrulama ve diğer sorunlarınızı bildirmeniz için adres 3' ü deneyiniz.

facebook parolamı unuttum

Başvuru form bölümünde yer alan ekran görüntüsü seçeneğinde, aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttunuz ve yukarıdaki adımları uygulamanıza rağmen erişim yapamıyorsanız, ekran görüntüsü olarak nüfus kimliğinizin ekran görüntüsünü gönderebilirsiniz. (T.C numaranızı silip) 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
mumin kilic
mumin kilic - 4 hafta Önce

şifremi unuttum

Ali Pektaş
Ali Pektaş - 4 hafta Önce

Facebook hesabım çalındı eposta telefon NO değiştirildi nasıl geri alabilirim

derya
derya - 1 ay Önce

Facemin sifresini unuttum kod ta gelmiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin

Safiye Önat kaya
Safiye Önat kaya - 1 ay Önce

Safiyekaya26... şifre unuttum olmuyor nasıl yapılır misin rica ederim

Tuncay özçetin
Tuncay özçetin - 1 ay Önce

Tuncay özçetin isimli 2 adet hesap aynı resim le mevcut olan hesap hake lidir. Her 2 hesabında kapatılmasını rica ediyorum.

kardalen cano12
kardalen cano12 - 1 ay Önce

sıfremı unuttum yenı sıfre ıstıyorum tef 055507....

Şifremi unuttum e postam yok şifremi nasıl alırım
Şifremi unuttum e postam yok şifremi nasıl alırım - 1 ay Önce

Ümit akarsu
Ümit akarsu - 2 ay Önce

Face book çalındı mail adresim yok telefon numaramda kapalı hesabımı geri almak isriyorum

Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Ben face buk simfremi unuttum e postami bilmiyorum nasil yapmalim kolay yonu yokmu

murat karakoc
murat karakoc - 3 ay Önce

facebook sifremi unuttum yenilenmesini istiyorum

Nejla
Nejla - 3 ay Önce

Eski fesbumu kullanmak istiyorum nejlaekrem olani

Züleyha Yakut
Züleyha Yakut - 3 ay Önce

Şifremi unuttum

isa yiğit
isa yiğit - 4 ay Önce

fotoğraf dan bulabilirmiyim

nihat gülmüş
nihat gülmüş - 4 ay Önce

facebook sifremi unuttum telefona kod gönderdik diyor ama kod gelmiyor ne yapmalıyım

Şule solmazfec
Şule solmazfec - 4 ay Önce

Bütün fecbook hesamlarımı nasıl dondurabilirim.messengir hasapda dondurabilirim