Facebook' ta sayfa açma nasıl yapılır

Facebook' ta sayfa nasıl açılır? Facebook' ta mağaza açma iş yeri marka ürün tanıtım sayfası açma. Facebook sayfası açmak için hangi adımları takip edeceğiniz bu haberimizde...

Facebook' ta sayfa açma nasıl yapılır
müşteri hizmetleri

Facebook hesabımız var ama Facebook sayfası da açmak istiyorsanız bu çok kolay. Aşağıda başvuru adresi ile ilgili alanları doldurarak kısa süre içerisinde Facebook sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Facebook, daha önce belirttiğimiz gibi en çok kullanılan sosyal medya aracıdır. Facebook bir çok özelliği ile kullanıcılarıon faydasına olan imkanlar sağlamaktadır. Tabiki bunun yanında zararlarıda olduğunu düşünenlerdenim.

Geçen günlerde facebook ülkemizde çalışmadığında yorum kısmında bir okuyucunun yorumu dikkatimi çekmişti. Facebook açılmayınca çevremle iletişim halinde olabildim :) gülüyoruz ama aslında acı bir durum... Herşeyi normal seviyede kullanabilsek bu sorunlarla karşılaşmayız aslında. Bu kadar ön girizgahtan sonra konumuza geri dönelim. Facebook kullanıcılarına yukarıda belirttğimiz gibi imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan biride facebook'ta sayfa oluşturmalıdır.

Facebook sayfa açma nasıl yapılır


Facebook' ta sayfa oluşturma açma nasıl yapılır

Facebook' ta sayfa açma nasıl yapılır

Facebook sayfa açma

Facebook sayfası peki ne işe yarar ? Facebook sayfası oluşturan kişileri buradan bu sayfaya üye olan kişilere kendi pencerelerinden fikirlerini paylaşabilirler ayrıca bu sayfada görmelerini istediğiniz resim ve videoları paylaşabilirsiniz.

Peki bunun dışında nasıl kullanılabilir ? Ticaret mantığı ile de facebook sayfalarını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken firmanız adına bir facebook sayfası oluşturmak ve insaların sizleri takip etmesni sağlayacak içeriği paylaşmanızdır. Bu sayfadan ürünlerinizi paylaşarak veya ticari bir mekansa kafeteryanızın görüntülerini yayınlayarak takipçilerinizin ticari mekanınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Facebook sayfası oluşturmak 

Facebook sayfası nasıl açılır?

Facebook sayfası açmak için bu www.facebook. com/pages/create.php?ref_id=125664304139033 sayfayı ziyaret ediniz. Sizden istenilen bilgileri girerek 5 dakikalık işlemle kendinize ait bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 03:01
müşteri hizmetleri
YORUMLAR