Facebook telefona gelen mesajları kapatma

Facebook hesabınızla ilgili paylaşımlar, yorumlar, davetler ve güvenlik sorunları için Android / iPhone telefona gelen mesajları açmak ve kapatmak için görsel yazımızı paylaştık. Yorumla iletişime geçebilirsiniz.

Facebook telefona gelen mesajları kapatma
müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızla ilgili bildirim mesajları cep telefonunuza geliyorsa ve bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız mesajları engellemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Bildirim mesajlarını almak istiyorsanızda aşağıdaki seçenekleri iyi analiz ederek istediğiniz seçenekleri açabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda da bildirim mesajlarına yer vermiştik. Tabi onlar farklı durumlar için kullanılan seçeneklerdi. Bu yazımızda ise daha detaylı seçenekleri anlattık. 

Facebook SMS mesajlarını kapatma

Facebook mesajları kapatma ve e-posta bildirimleri kapatma seçenekleri görsellerde yer almakta. Telefon SMS mesajlarını engellemek için "Mobil" bölüme giriyorsunuz. Mail mesajlarını kapatmak içinde "E-posta" bölümüne giriliyor.

Aşağıdaki bulunan mesaj seçenekleri: Davet etkinlikleri, video etiketleri, fotoğraf etiketleri, zaman tüneli paylaşımları, arkadaşlarınızın zaman tüneli, güncellemeler, yapılan yorumlar, etiketlendiğin paylaşımlar ve yorumlar.

Facebook SMS mesajlarını kapatma

e-posta mesajları kapatma

Facebook telefona gelen mesajları kapatmaFacebook gelen mesajları kapatma AndroidFacebook gelen mesajları kapatma iPhoneFacebook mesajları kapatma Android

Facebook mesajları kapatma Android ve Facebook mesajları kapatma iPhone her iki işletim sisteminde de bu özelliği kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Windows bilgisayardan profil simgesi sonra ayarlar ve bildirimler bölümünden de aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 02:57
müşteri hizmetleri
YORUMLAR