Facebook telefona onay kodu gelmiyor

Facebook SMS mesaj gelmiyor mu? Telefon numarasını değiştirmek istiyorum ama Facebook doğrulama onay kodu alma sorunu yaşıyorum kırmak açmak için ne yapmalıyım? Facebook kod gelmiyor kesin çözümü.

Facebook telefona onay kodu gelmiyor
banner192

Facebook hesap doğrulama kodu gelmiyor kesin çözümü haberimizde! Cep telefon numarasını değiştirmeden önce yeni numarayı ekleyip, daha sonra eski numarayı kaldırmanız gerekiyordu. Ama bunu yapmadıysanız hesabınıza girişte sorun yaşayabilirsiniz. Hele farklı yerlerden hesap girişi yapıyorsanız veya cep telefonu, tablet ve bilgisayardan ayrı ayrı girişlerde şüpheli hareketler olarak algılayıp şifrenizi güvenlik nedeniyle değiştirdik sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

Şifremi unuttum ya da Facebook hesabım kilitlendi onay kodu da gelmiyor ve hesabıma giremiyorum diyorsanız aşağıdaki önerilere kulak verin. "Facebook telefona kod gitmiyorTurkcell Vodafone ve Türk Telekom Avea hatları için genel çözüm önerisidir.

Facebook telefona kod gelmiyorsa kesin çözümü

Haber içerisinde önerdiğimiz adımlar yetersiz olduysa YORUMDAKİ ÖNERİYİ DENEYİNİZ. Yani telefonda mesajla f yazarak 3266 SMS atıyorsunuz. Sonuç mesaj servisi kapalıysa bildirim mesajları gelmeyecektir. Bunun için Facebook hesabından şifre sıfırlamayı başlatın. Ama işleme başlamadan önce Facebook' a kayıtlı mail adresiniz aynı sayfada açık olsun. Yani e-posta  hesabına şifrenizi yazıp oturumu açık tutunuz. Şifre sıfırlamada "Güvenlik kodunu gir" bölümü açılacak. Altında "Kod almadın mı" yazana tıklayınız. Gmail için "Google hesabımı kullan Google giriş yap" yani sıfırlamada öneri olarak Hotmail ya da Gmail ile devam etmek ister misiniz diye bir seçenek çıkabilir. Devam et dedikten sonra mail hesabınız açık olduğundan direk yeni şifre yazacağınız alan açılacak. Bu bölümde aynı zamanda yeni cep telefonu numarası da ekleme çıkabilir. Ekleyip mobil onay kodunu hesabınıza girerek sorunu bu şekilde çözmüş olacaksınız. www.andronova.net 

Facebook telefona kod gelmiyorsa kesin çözümüFacebook telefona kod gitmiyorFacebook telefona kod almaFacebook telefona kod gitmiyor turkcell

Not: Burada önemli olan bu seçeneğin açılması ve daha önce Facebook' ta kullanılmamış bir telefon numarasının kayıt edilmesi.

facebook müşteri hizmetleri
Facebook onay kodu telefona gelmiyor nedenleri

Facebook hesabınız kilitlendi açmak için onay kodu telefonunuza gelmiyor mu? Facebook hesabı açarken cep telefonuma doğrulama kodu SMS mesajı gelmiyor mu? Facebook hesabıma kayıtlı numarayı değiştirmek istiyorum yeni numaraya doğrulama kodu mesajı gelmiyor? 

  • Cep telefonunuzu farklı bir cihazda denediniz mi?
  • SMS alma da her hangi bir sorun yaşıyor musunuz?
  • Sim kartı değişikliği yaptınız mı? Başka bir operatöre geçtiniz mi?
  • Operatörünüzle iletişime geçtiniz mi? (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea) Sim kart değişikliği güvenlik nedeniyle 72 saat bilgilendirme mesajları gelmemektedir.
  • Sim kart değişikliği ve farklı operatöre geçişlerde örnek banka kod mesajları da gelmemektedir.
  • Bazı telefonlarda özel servislerden gelen mesajları engelleyebiliyorsunuz. Her hangi bir engelleme var mı?

Facebook telefona doğrulama onay kodu gelmiyor başvuru adresi 

Facebook telefona onay kodu gelmiyor 

Yukarıdaki adımları kontrol ettiniz ve sorununuz hala devam ediyorsa, bu adresten Facebook' a telefonunuza Facebook onay mesajı (SMS) gelmediği yönünde başvuru yapabilirsiniz. Telefonda Facebook için özel destek almak istiyorsanız, önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Yukarıdaki adresin dışında birde bu www.facebook.com/  help/contact/357439354283890 Facebook' a yazınız. www.andronova.net

Facebook doğrulama onay kodu gelmiyor 

Facebook telefon numarasını değiştirdikten sonra Facebook hesabım kapatıldı ve Cep telefondan ve bilgisayardan Facebook giriş yapamıyorum haberlerimize göz attınız mı?

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat erdogan
Sedat erdogan - 17 saat Önce

Şüpheli hareket tespit edildi doğrulama kodu istenildi numarami yazdım kod geldi yanlız kabul etmedi ve ekranda şu yazıyordu Görünüşe göre bu özelliği kullanman engellenebilir lütfen daha makul miktarda kullanmaya başla yoksa bu özelliği kullanman engellenebilir bu yazı ekranda idi ne yapılması gerekiyor tesekkurler

Kullanım engellenebilir
Kullanım engellenebilir @Sedat erdogan - 14 saat Önce

Şüphe oluşturan davranışlar algılandığı anlamına geliyor. İnternet erişiminde farklı yerlerden giriş yapmak ve sık sık kod talepleri gibi durumlar neden olabilir. Bilgisayardan sıfırlama işlemini yapınız.

Ata
Ata - 7 gün Önce

Telefonla sifre yenileme yapamiyorum. Facebook ta kayitli e posta adresim yok şifremi nasıl yenileyenilirim

Sorun analizi için
Sorun analizi için @Ata - 7 gün Önce

Yenileme?

Şahin savuran
Şahin savuran - 2 hafta Önce

Şifremi Unuttum ve eski bir numara yüklemişim o numara kapandı şuan facebook umu açamıyorum lütfen yardımcı olun

İlgili adresler
İlgili adresler @Şahin savuran - 2 hafta Önce

Başvuru için verdiğimiz adresleri deneyiniz.

ali bayram
ali bayram - 3 hafta Önce

şifre yenilemek için kod mail adresime geliyor şifre yenileme yapıyorum fakat doğrulama kodu telefonuma gelmiyor

Pelda
Pelda - 1 ay Önce

Faceme girmek için onay kodu istiyo numara değiştim onay kodu muhtemelen kapalı tele gidiyor ne yapmaliyim

Benazir
Benazir - 2 ay Önce

Türk telekom hatim vardı ve telefon üzerinden yine eski türk telekom numarami tel ustunde degistirdim bu yüzden facebook sifrem eski boya gidiyor

Ayse kizilay
Ayse kizilay - 2 ay Önce

Numarami degistim Kodu alamiyorum yolu varmi almanin

Ayşe koca
Ayşe koca - 2 ay Önce

Numaramı deyiştirdim kodu alamıyorum lütfen yardım edin

Zeynel
Zeynel - 2 ay Önce

Telefonuma da hatta bende yinede kod gelmiyor

Necla uzun
Necla uzun - 2 ay Önce

Telefon numaranız onay kod

Mehmet macit
Mehmet macit - 2 ay Önce

geylani durmaz
geylani durmaz - 2 ay Önce

Fecebook adresi ve şifrem çalındı bilginiz olsun

fatih demiral
fatih demiral - 2 ay Önce

simkatı deyisklik yaptmi kot alamıyorum sifremi unutum

Vüsal Vəliməmmədov
Vüsal Vəliməmmədov - 2 ay Önce

Vüsal Vəliməmmədov

test
test - 2 ay Önce

t