Facebook uygulamasına şifre koyma

banner186

Facebook uygulamasına şifre koyma nasıl yapılır? Facebook' ta şifreleme ayarları. Facebook' ta yazışmaları sohbetleri şifreleme. Facebook' a şifre nasıl koyulur?

Facebook uygulamasına şifre koyma
Savaş Taşcıoğlu 08 Eylül 2016 Perşembe 14:20

banner192

Facebook uygulamalarınızı şifreleyin. Facebook uygulamasına nasıl şifre koyulur? Facebook uygulama şifreleme nasıl yapılır? Facebook şifreleme nasıl yapılır? Sohbetleri, fotoğrafların, videoların ve tüm paylaşımlar gizlenebilir mi?

Facebook uygulamalarınıza şifre koyarak daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Facebook uygulamasına tek kullanımlık şifre nasıl koyulur? gibi sorunuzun cevabı makalemizde. 

Facebook ile ilgili hemen hemen tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Facebook müşteri hizmetleri numarası var mı? haberimizi de inceleyebilirsiniz.
 

Facebook Uygulamalara şifre nasıl koyulur?


Facebook uygulamalarına giriş yapmak için, Facebook şifrenizi yada uygulamaya bir şifre belirleyerek onunla giriş yapabilirsiniz. Facebook uygulamalarını şifreleyerek daha kolay ve güvenli yollarla erişim sağlamanız mümkün. 

Uygulama şifreleri, Facebook uygulamalarınıza giriş yaparken kullanacağınız tek kullanımlık, Facebook'un belirlemiş olduğu şifrelerdir. Bu yöntemle Facebook şifrenizi daha güvenlir bir hale getirebilirsiniz. 

Uygulama şifresi belirlediğinizde kod almak için beklemenize gerek kalmadan giriş onaylarını atlatarak hemen giriş yapabilirsiniz. 

Facebook uygulama için belirlediğiniz şifreleri kaydetmez fakat hangi uygulamaya şifre belirlediğinizi kaydeder. O yüzden tek kullanımlık şifreinizi not alınız. 

Facebook uygulamasına şifre koymak için öncelikle Ayarlar> Güvenlik adımlarını takip ediniz. Uygulama şifreleri oluştur yazısına tıklayınız. 

Facebook güvenlik uygulama

facebook şifre koyma

facebook şifreleme

Uygulama şifreleri oluştur linkine tıklıyoruz. 

Facebook uygulama şifresi belirle

facebook şifreleme

Şifre oluşturmak istediğiniz uygulamanın adını girerek şifre oluştur butonuna tıklayınız. 

Facebook uygulamalarına şifre belirle

Uygulama şifrenizi oluşturduktan sonra bitir butonuna tıklayabilir. Yeni bir uygulama şifresi oluşturmak için ise sonraki şifre butonuna tıklayabilirsiniz. 

Facebook uygulama şifresi nasıl oluşturulur

facebook şifre nasıl koyulur

facebook uygulamasını şifreleme

facebook şifre koymak www.andronova.net

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×