Facebook video altyazı ekleme

Facebook' ta bazı videolarda altyazı bulunabiliyor. Videoya alt yazı eklemek istiyorsanız tarayıcıdan Facebook ayarlarına girerek videolar başlığından altyazı seçeneğini açabilirsiniz.

Facebook video altyazı ekleme
müşteri hizmetleri

Facebook, sürekli kendini geliştirmek için yenilikler yayınlıyor. Neredeyse bir iki ayda bir ya güncelleme yapıyor ya da bir yenilikle geliyor. Bu yazımıza videolara alt yazı ekleme ve kapatma adımlarına yer vereceğiz.

Çoğu kullanıcı alt yazıdan haber pek yoktur. Sizlere alt yazı ayarlarını aşağıda gösterdik. Bu özellik altyazı desteği olan videolar için geçerlidir. 

Facebook konularında yardıma ihtiyacınız varsa detaylı olarak yorum bırakabilirsiniz.

Facebook videolara altyazı ekleme

Videolarda altyazı açma ayarları: Facebook videolarda altyazı eklemek için bilgisayardan Facebook' a giriniz. Üst tarafta ok' la gösterdiğimiz yere tıklayıp, buradan "Ayarlar" bölümüne giriniz. Açılan yerde sol tarafta "Videolar" yazısına tıklayın ve altyazı ayarlarına ulaşınız. Buradan altyazı açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Facebook video altyazı ekleme

Facebook video altyazı açmak için off seçeneğine tıklamanız ve sonra on seçeneğini seçmeniz yeterli. Altyazı özelliği çok fazla tercih edilmese de bazı kullanıcılar için önemli olabiliyor.

Facebook ile ilgili sorunlarınızda önerilen destek hattı numarası Facebook' un resmi relefon numarası değil. Danışmanlık hizmetidir. Altarnatif olarak tercih edilebilir. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 12:33
müşteri hizmetleri