Facebook video indirme programı

Facebook' ta gördüğünüz videoları ve fotoğrafları indirmek için ücretsiz programlar ve programsız indirme yöntemleri bulunmakta. Sizde isterseniz Android ve iOS iPhone telefondan indirebilirsiniz.

Facebook video indirme programı
müşteri hizmetleri

Aşağıda hem Windows bilgisayardan hemde Android / iOS iPhone işletim sistemli telefonlardan indirmek için bazı yöntemlere yer verdik. Her hangi bir soru ve öneriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Birçok video Youtube’a yüklense de dünyanın en geniş sosyal medya sitesi olan Facebook’ta da birçok video bulunmakta. Bazı durumlarda bu video ve fotoğrafları indirme ihtiyacı duyarız. Ancak Facebook videoları otomatik olarak indirmenize olanak sağlamak. Facebook video ve fotoğraf indirme işlemlerini ise çeşitli yollarla gerçekleştirmeniz mümkün.

Facebook video indirme nasıl yapılır

Facebook fotoğraf indirme: Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki fotoğraf indirme işlemi için fotoğrafı yayınlayan eğer kişi ise onun arkadaşı olmanız veya fotoğraf yayınlayanın fotoğrafı herkese açık bir şekilde yayınlaması gerekir. Eğer böyle bir durum yoksa kişi engellemiş ise fotoğraf indirme şansınız yoktur.

Facebook video indirme işlemini ise farklı yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemlerden en basiti Google araması yaparak Facebook video indirme araçlarını kullanabilirsiniz. Bu araçlara Facebook videosunun URL’sini kopyalayıp yapıştırarak indirme işlemini yapabilirsiniz. Eğer URL’ye ulaşamıyorsanız videonun üzerine sağ tıklayıp Video internet URL’sini göster seçeneğini seçip URL’ye ulaşabilirsiniz.

Kolay bir şekilde Facebook video indirime işlemi içinse elde ettiğiniz videonun URL’sini tarayıcınızın adres bölümüne yapıştırın ve sayfayı açın. Bu işlemi yaptığınızda video karşınıza tarayıcıda çıkacaktır. Daha sonra yapmanız gereken videoya sağ tıkladıktan sonra Videoyu Farklı Kaydet seçeneğini seçmenizdir. Videoyu indirmek istediğiniz konumu belirleyip Tamam seçeneğini seçtiğinizde video otomatik olarak inmeye başlayacaktır. Bu şekilde herhangi bir ek siteye ihtiyaç duymadan Facebook’ta bulunan videoları bilgisayarınıza kolay bir şekilde indirebilir ve bilgisayarınızdan oynatabilirsiniz. www.andronova.net

Facebook video indirme programı

Facebook video indir ve YTD video downloader gibi programlar denenebilir. Facebook ve bazı sosyal ağlardan online video indirmek için KeepVid tarzı online sitelerde denenebilir.

Facebook video indirme programı

Cep telefondan Facebook video indirme uygulaması

Video Downloader for Facebook uygulaması ile kolay yoldan cep telefonunuza videoları indirebilirsiniz.

Yasal uyarı! Telif hakkı olan video ve resimler için sorumluluk kullanıcıya aittir.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 22:21
müşteri hizmetleri