Facebook yarın teslim tarihi mesajı nedir doğru mu?

Facebook yarın teslim tarihi mesajı neyin nesi? Yarın teslim tarihi nedir? Yarın teslim tarihi doğru mu? Facebook' ta yarın teslim tarihi şeklinde mesaj ne demek? Facebook sahte hesabı şikayet etmek.

Facebook yarın teslim tarihi mesajı nedir doğru mu?
müşteri hizmetleri

Son yıllarda hızla artan sahte mesajlara bir yenisi daha eklendi. Facebook' ta "yarın teslim tarihi" içeriğe sahip bir mesaj dolaşmakta. Okuyanlara not olarak bunu duvarınızda paylaşın şeklinde öneride yer almakta.

Sahte mesajlar özellike WhatsApp ve Facebook' ta daha çok yer almakta. Facebook sizin adınıza izinsiz her hangi bir paylaşımda bulunamaz. Hatta gizlilikte yaptığınız ayarları dahi değiştiremez.

Uzun zamandır ara ara gündeme gelen Facebook' taki kullanıcı bilgilerinin servis edildiği yönünde haberlerde çıkmıştı. Tabi Facebook dışında kimse olamaz diye bir açıklamadan yana olmamıştır. Malum istihbarat baskısı bazı olmazları olur yapabiliyor.

Facebook yarın teslim tarihi mesajı nedir?

Facebook' ta yarın teslim tarihi adlı mesajın içeriğinden bazı satılara yer verdik. Bu mesajın sahte bir bilgi olduğunu hatırlatarak devam ediyorum. Sosyal medyada terörü destekleyenler için Başbakanın ve Cumhurbaşkanın yaptığı açıklamalarda, teröre destek veren hesaplar için gerekli yasal süreçlerin yapılacağı belirtilmişti. Bundan dolayı sizi zor durumda bırakmak isteyen kişiler tarafından sahte Facebook hesabı açılarak bu tarz paylaşımlar yapılabilir. Bu tarz tuzaklara düşmeyin. Sizlerde bu paylaşımı Facebook duvarınızda kopyalayıp yapıştırınız. Yarın teslim tarihi!!!

Mesaj 16.02.2016 ve 69471...- 010 - 06 / 1955 sayılı Milli Güvenliği tehdit ettiği, örgüt irtibatlı kamuda çalışanlar ve diğer kamu dışındaki paylaşım yapan kişiler hakkında genelde resmi gazete şeklinde deva ediyor.

Facebook yarın teslim tarihi mesajı!

Facebook yarın teslim tarihi

Facebook yarın teslim tarihi nedir

Facebook yarın teslim tarihi

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 00:05
müşteri hizmetleri
YORUMLAR