Facebook planlı zamanlı paylaşım nasıl yapılır?

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Facebook sayfamda planlı istediğim zaman otomatik paylaşım yapabilir miyim? Facebook’ ta ayarladığım tarihte zamanda paylaşım yapma ayarları. Facebook planlı zamanlı paylaşım nasıl yapılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook’ ta planlı otomatik paylaşım nasıl yapılır kısaca anlattık. Facebook sayfasında zamanlı otomatik paylaşım nasıl yapılır? Facebook sayfasında planlı web site gönderi paylaşımı ayarları. Facebook yayınlama araçları.

Facebook sayfanıza istediğiniz zaman istediğiniz paylaşımların yapılmasını tercih eder misiniz? Düşünün planlı bir kaç gün veya daha fazla bir işiniz var. Ama Facebook sayfanızı da ihmal etmek istemiyorsunuz. İşte önereceğim sistem tam size göre. Facebook’ ta zamanlı paylaşım nasıl yapılır?

Facebook otomatik paylaşım nasıl yapılır?

Facebook sayfanızı açınız. Yukarıda yer alan “Yayınlama Araçları” bölümüne giriniz. Açılan yerden “Planlanmış Gönderiler” bölümüne giriniz. Sağ tarafta yer alan “+Oluştur” butonuna tıklayınız. Paylaşmak istediğiniz Web site yazısı, durum veya fotoğraf / video seçeneklerini kullanınız. Aşağıda “Planla” butonuna tıklayıp, “Yayınlama Planı” seçeneğini kapalıysa açınız. Facebook’ ta paylaşımın tarih ve saat dilimini ayarlayıp, “Planla” butonuna tıklayınız. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek numarasını arayabilirsiniz.

Facebook planlı zamanlı paylaşım adımları

Facebook sayfanıza girip “Zaman tüneli” / “Yayınlama araçları” / “Planlanmış gönderiler” / “+Oluştur” adımlarını takip edebilirsiniz.

Devamında aşağıdaki görsellere bakarak işlem yapınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Facebook planlı paylaşım nasıl yapılır?
Facebook planlı zamanlı paylaşım nasıl yapılır?
Facebook planlı zamanlı paylaşım nasıl yapılır?
Facebook zamanlı paylaşım olmuyor
Facebook planlı zamanlama işlemi
Facebook planlı zamanlı paylaşım olmuyor
Facebook planlı şekilde zamanlama

Facebook planlı paylaşım olmuyor

Paylaşım tarih ve saat ayarlarını yaptınız. Sonra o zaman diliminde paylaşım yayınlanmadıysa bir kaç nedenden dolayı olmuş olabilir. Örnek olarak askıya kalmış olabilir. Ya da Facebook tarafından olumsuz olarak görülmüş olabilir. Birde farklı bir cihazdan veya bilgisayardan deneyiniz.

Denemelerden önce başkalarında aynı sıkıntılar çıkıyor mu kesinlikle kontrol edelim. Sonrasında alternatif cihazlarla deneyelim. Sadece bir telefonla yaşanıyorsa uygulamanın verilerini silme, önbellek temizleme ve dahası için yardım isteyin.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak