Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

facebook müşteri hizmetleri

"Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor". Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılı

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

banner192
"Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor". Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılır? Facebook hesabımda virüs var nasıl temizlenir? Facebook virüs temizleme. Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik nedir? Bir ziyaretcimizin mesajında; Facebook hesabıma girerken yukarıdaki şekilde bir uyarı aldım. Uyarının devamı şu şekilde: "bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız"

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettikGörünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana iat bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor. Bazen spam göndericiler hesabınıdan erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik ekran görüntüsü

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü Benzer bir uyarı : "Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni gimen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir". Facebook hesabınıza başka cihazlardan (tablet ve cep telefonu), bilgisayarlardan ve farklı internet ağından girip deneyiniz. Eğer DNS veya VPN tarzı programlar kullandıysanız iptal edip tekrar deneyiniz. Facebook hesabına giriş yaptığınız yerdeki sistemde virüs taraması yapınız. İnternetten online virüs taraması yapmanızı da öneririm. Facebook' a başvuru için:  tr-tr.facebook.com/help/contact/255904741169641 ve facebook.com/help/contact/295309487309948 adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Durumunuzu belirten seçenek ya da detay yazarak başvurunuz. Facebook başvurusundan sonra 1-3 gün geri dönüş için bekleyiniz. Geri dönüş yapılmazsa tekrar başvuru yapınız. Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası. Facebook hesabınıza giriş yamaya çalıştığınızda IP adresi engellendi şeklinde bir uyarısı alıyorsanız, Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi haberimize bakmanızı öneririm. Facebook açılmıyor yasaklandı mı? Facebook neden yavaş ve cep telefondan bilgisayardan Facebook'a giremiyorum yazılarımıza baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Destek Hattı - 11 ay önce
Giriş yapamıyorum Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik Diye Bir Yazı Yazıyor Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesGörünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.ap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. Diyor Sonra Birkaç İpucu Veriyor devama basınca Üzgünüz Bir Hata Oluştu Diyor
Avatar
Destek Hattı - 11 ay önce
Facebook hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook hesabına başka bir yerden giriş deneyin. Başka internet bağlantısı üzerinden de giriş yapınız. Sorun görülüyorsa Facebook şifre sıfırlama adımlarını yapın. Cep telefonu, tablet ve bilgisayardan deneme yapınız. Facebook hesabında spam olabilir. Facebook hesabınız başkalarına spam içerik ve virüslü içerik paylaşımı yapabilir. Hesabınızı dondurmayı deneyiniz. Facebook adresi facebook.com/deactivate.php. Facebook hesabınızı kapatmadan dondurup tekrar giriş yapmayı deneyin.
Avatar
Destek Hattı - 10 ay önce
Instagram hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde uyarıda alabiliyorsunuz. Sorun aynıdır.

hesabında olağan dışı durumlar tespit ettik giriş yapmak için yardım alınız.