Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

banner186

"Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor". Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılı

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

banner192
"Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor". Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılır? Facebook hesabımda virüs var nasıl temizlenir? Facebook virüs temizleme. Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik nedir? Bir ziyaretcimizin mesajında; Facebook hesabıma girerken yukarıdaki şekilde bir uyarı aldım. Uyarının devamı şu şekilde: "bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız"

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana iat bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor. Bazen spam göndericiler hesabınıdan erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik ekran görüntüsü

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü Benzer bir uyarı : "Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni gimen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir". Facebook hesabınıza başka cihazlardan (tablet ve cep telefonu), bilgisayarlardan ve farklı internet ağından girip deneyiniz. Eğer DNS veya VPN tarzı programlar kullandıysanız iptal edip tekrar deneyiniz. Facebook hesabına giriş yaptığınız yerdeki sistemde virüs taraması yapınız. İnternetten online virüs taraması yapmanızı da öneririm. Facebook' a başvuru için:  tr-tr.facebook.com/help/contact/255904741169641 ve facebook.com/help/contact/295309487309948 adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Durumunuzu belirten seçenek ya da detay yazarak başvurunuz. Facebook başvurusundan sonra 1-3 gün geri dönüş için bekleyiniz. Geri dönüş yapılmazsa tekrar başvuru yapınız. Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası. Facebook hesabınıza giriş yamaya çalıştığınızda IP adresi engellendi şeklinde bir uyarısı alıyorsanız, Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi haberimize bakmanızı öneririm. Facebook açılmıyor yasaklandı mı? Facebook neden yavaş ve cep telefondan bilgisayardan Facebook'a giremiyorum yazılarımıza baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
AYLİN - 13 ay önce
Ne bu ya ikide bir sayfamı kapatıyorsunuz çiçek doğa resimleri iyi valla bu da yeni adet küfür yok hakaret siyaset yok ne diye sayfamı kapatıyorsunuz daha öncede çiçekleri beğeniyordum bu gidişle face biter haberiniz olsun takipçilerinizi bu şekilde kaybedersiniz
Avatar
Melisa Güngör - 10 ay önce
Aynen diğer kullanıcılar gibi bende mağdurum..2010 yılı girişli hesabım durduk yere kapatıldı ! ..kaldı ki profilimde ne siyaset ne silah ne de kötü bir gönderi yoktu ! Kime neye göre kapanıyor bu hesaplar anlamış değilim !..hadi onu da geçtik yeni hesap açıyoruz yok"şüpheli hareketler tespit ettik" ,yok efendim "yüz resmini at!",yok "hesabın kapatıldı!" şekindw sudan bahanelerle belki 20 hesap kapatıldı !...FACEBOOK yöneticileri becermiyorsanız kendinizi lağv edin siz de kurtulun bizde !
Avatar
kemal güler - 10 ay önce
dalga geçiyor resmen sadece türkiyede bunu yapıyor facebook başka yerde yapamaz donunu alırlar dava açıp bu nedir a... adımı kimliğimi veriyorum tlf numaramı yine aynı belki 200 hesap açtım kapandı
ayıptır neden insanları madur ediyorsunuz amacınız ne dosyalarım kayıtlarım arkadaşlarım hepsini kaybettim ve 1 aydır face kullanamıyorum
Avatar
Destek Hattı - 2 yıl önce
Giriş yapamıyorum Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik Diye Bir Yazı Yazıyor Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesGörünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.ap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. Diyor Sonra Birkaç İpucu Veriyor devama basınca Üzgünüz Bir Hata Oluştu Diyor
Avatar
Destek Hattı - 2 yıl önce
Facebook hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook hesabına başka bir yerden giriş deneyin. Başka internet bağlantısı üzerinden de giriş yapınız. Sorun görülüyorsa Facebook şifre sıfırlama adımlarını yapın. Cep telefonu, tablet ve bilgisayardan deneme yapınız. Facebook hesabında spam olabilir. Facebook hesabınız başkalarına spam içerik ve virüslü içerik paylaşımı yapabilir. Hesabınızı dondurmayı deneyiniz. Facebook adresi facebook.com/deactivate.php. Facebook hesabınızı kapatmadan dondurup tekrar giriş yapmayı deneyin.
Avatar
Destek Hattı - 2 yıl önce
Instagram hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde uyarıda alabiliyorsunuz. Sorun aynıdır.

hesabında olağan dışı durumlar tespit ettik giriş yapmak için yardım alınız.
Avatar
mustafa - 13 ay önce
Bu nedir kardeşim ya 6 hesap açtım kendi adım soyadım hepsine bu uyarı geldi resim attım kapandı acılmadı numaram uzerinne açtım gene aynısı oldu bıktım hesap açıp durmaktan napacaz bi çare gosterin
Misafir Avatar
Hesaplarım sürekli kapatılıyor - 13 ay önce @mustafa
Hesabı nasıl kullanıyorsunuz? İnternet bağlantısını nerelerden yapıyorsunuz? Farklı cihazlardan ve bilgisayarlardan giriş yapıyor musunuz? Sık sık hesap değiştiriyor musunuz? Şikayet alıyor musunuz? Mobil doğrulamaya telefon numarası ekli mi? Telefon doğrulaması ile hesabınıza giriş yapıyor musunuz? (telefona sms' le kod gelmesi)
Avatar
hakan - 13 ay önce
facebook ta harbiden bokunu çıkardı hesabı kapatıyor kimlik istiyor gönderiyoruz kimliği kabeul ediyor hesabı açıyor hiç birşey yapmadan şüpheli hareketler tespit ettik diyor 4 gündür bekliyorum halen cvb yok
Avatar
Şafak - 12 ay önce
20 tane hesabım gitti durmadan şüpheli hareket tespit ettik deyip kapatıyor! Açar açmaz! Bu nedir abi? Bi nedeni varmıdır?
Misafir Avatar
şafak - 12 ay önce @Şafak
Evet hepsi eksiksiz ve doğru! Az evvel yine gitti :( Saçmalık!!! 2 Haftadır böyle! Öncesinde sorunsuzdu.. Bir nedeni olmalı! Ortak ağ'dan alıyorum bağlantıyı hadi onu geçtim kendi bağlantımı kullanıyorum onda'da aynısı az evvelkinde kendi bağlantımla denedim yine gitti!!!
Misafir Avatar
Geçici hesap kilitlenme sorunu - 12 ay önce @Şafak
Mobil onay ekli mi? Yani telefonla doğrulama.
Avatar
Nuri - 12 ay önce
Instagram hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde uyarıda alabiliyorsunuz. Sorun aynıdır. hesabında olağan dışı durumlar tespit ettik giriş yapmak için yardım alınız.
Avatar
gurbet - 12 ay önce
Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor


Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz.

Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur.


Continue


Daha Fazla Bilgi Al
Avatar
nevin kusaklioglu - 11 ay önce
Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor
Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz.
Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur.
C
[cid:754533f9-1e89-46a5-bc35-804386d82a70] arkadaşlar bu ne oluyor engewllenmişimmi
Misafir Avatar
Ceyda - 10 ay önce @nevin kusaklioglu
bendede aynı sorun var ya kaç tane hesap açtım bıktım
Avatar
İbrahim - 11 ay önce
Facebook kimlik ile onayladığı hesabı 4 saat sonra tekrar kapattı
Avatar
Kemal - 11 ay önce
Emek hırsızları faceboku boykot edelim kimse kullanmasın ozaman belki düzelir
Avatar
Ercan - 11 ay önce
Abicim surekli hesap kapatiyonuz supheli hareketler tespit ettik diyor surekli bii bokuda yapamiyosaniz istifa edin
Avatar
sinan - 11 ay önce
bune saçmalık ya ittikide bir face kapanıyor yok şüpeliymiş yok neymiş iyice cılkını çıkardınız
Avatar
Hakan replayy Jr. - 11 ay önce
Bune 100 hesap açtım ikide bir supheli hesao hareketleri tespit ettik diyor
Avatar
ÖMER arslan - 11 ay önce
Böyle olmazki face kullanamiyoruz nasil iş bu aç aç kapaniyor yeter bıktik hesap açmaktan. Caresi cözumu yokmu bunun düzeltin şunu amk koydumun facesi hepsi o... şimdi ... hesaplarini kapatmiyonuz onların ki iyi böyle adalete
Avatar
ÖMER arslan - 11 ay önce
Bu nasil iş arkadaş face kullanamiyoruz şimdide şüpheli hareketler tespit ettik çıktı yakında eşşek .. facesi yoruldum yetet bu kacinci hesap aç aç kapaniyor durduk yere
Avatar
Bulent - 7 ay önce
Hesabım geri açılıyor ama sürekli şüpheli hareketler göründü diyor resme düşüyor bu neden oluyor
Avatar
Nurcan özkan - 5 ay önce
4 senelik hesabım çalındı yeni hesap açtım kendi kimliğimle yeni numara aldı iki sefer kapatıldı açıyorlar iki sonra kapatılıyor tekrar tek numara istiyor resmen çocuk oyuncağı oldu arkadaşlar arasında sanki ben sahteci oldum yaıklar olsun buna acil çare bulmalı facebook yetkilileri