Facebook telefon numarası ekleme kaldırma

facebook müşteri hizmetleri

Facebook telefon numarası nasıl eklenir? Facebook telefon numarası ekleme kaldırma nasıl yapılır? Facebook' a telefon numaramı nasıl eklerim? Facebook hesabıma kayıtlı ekli telefon numarasını nasıl kaldırırım? Facebook ekli telefon numarasını silme kaldır

Facebook telefon numarası ekleme kaldırma

banner192
Facebook telefon numarası nasıl eklenir? Facebook telefon numarası ekleme kaldırma nasıl yapılır? Facebook' a telefon numaramı nasıl eklerim? Facebook hesabıma kayıtlı ekli telefon numarasını nasıl kaldırırım? Facebook ekli telefon numarasını silme kaldırma. Facebook hesabından telefon numarası kaldırma silme. Facebook hesabımdaki telefon numarasını kaldıramıyorum. Facebook numara kaldırmak için onay kodu gelmiyor. Facebook' tan doğrulama onay kodu SMS mesajı gelmiyor. Facebook hesabıma telefon numarası nasıl eklerim? ya da Facebook hesabıma ekli cep telefonu numarasını nasıl kaldırırım? Aşağıda resimli olarak Facebook numara ekleme ve Facebook numara kaldırma seçenekleri yer alıyor. Telefon numarası ekleme veya kaldırma sırasında işlemin onaylanabilmesi için telefona gelen Facebook onay kodunu hesapta istenilen bölüme girmeniz gerekiyor. Eğer sim kart değişikliği yaptıysanız veya operatör değişikliği yaptıysanız, güvenlik nedeniyle telefonunuza bildirim mesajları gelmeyecektir. Bu sorunun çözümü için 72 saat beklemeniz gerekiyor. 72 Saat sonra otomatik bildirim gelmeye başlayacak.

Facebook telefon numarası ekleme kaldırma

Facebook hesabınıza giriş yapıp, "Ayarlar" seçeneğine giriniz.

Facebook telefon numarası ekleme kaldırma Açılan bölümde sol tarafta yer alan "Mobil" seçeneğine tıklayıp, Facebook hesabınıza eklemek istediğiniz telefon numarasını yazınız. Telefon numarasını onaylamak için cep telefonunuza gelen onay kodunu istenilen bölüme yazınız. Eğer ekli telefon numarasını kaldırmak istiyorsanız, telefon numarasının yanında "Kaldır" seçeneğini kullanınız.

Facebook telefon numarası ekleme kaldırma nasıl yapılır?

Facebook hesabından telefon numarası nasıl kaldırılır

Facebook telefon numarası ekleme kaldırma resimli anlatım

Uyarı: Facebook hesabınızı açarken telefon numaranızı kullandıysanız, kullanılan numarayı kaldırmak istiyorsanız, numara kaldırmadan önce ya yeni bir telefon numarası ekleyiniz ya da e-posta hesabı ekleyiniz. Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası var mıFacebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik, Facebook şifremi unuttum nasıl öğrenirim ve Facebook hesabını kaç kişi şikayet ederse kapanır haberlerine göz attınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Cem - 2 ay önce
Face esapım kapatılmış numaramı nasıl silerim
Avatar
Zeynep yusuf - 6 ay önce
Telefon numaramı kaldırmak istiyorum çok acil
Avatar
Zeynep yusuf - 6 ay önce
Telefon numaramı kaldırmak istiyorum çok acil
Avatar
Halil guner - 6 ay önce
Telefonumu kaldırın
Avatar
beray - 3 ay önce
hesabımda telefonumu silmek istiyorum ama silinmıyor sayfada kaldır seceneğide yok anlattığınız gibi denedim olmuyor
Misafir Avatar
Numara kaldırma seçeneği yok - 3 ay önce @beray
Bilgisayardan mı mobilden mi denediniz?
Avatar
Ali - 3 ay önce
Telefon numaralı kaldırılmasını istiyorum 0544 ...nolu numarami silinmesini istiyom
Avatar
Kezban Hasan - 3 ay önce
Telefon numaramı kaldırın facebook lütfen cünkü çalındı telefonum
Misafir Avatar
Çalınan numarayı kaldırma - 3 ay önce @Kezban Hasan
Operatör müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı dondurabilirsiniz.
Avatar
ercan özdemir - 6 gün önce
Bir türlü fecebok ve gmail hesabı açılmıyor erişim isteniliyor ve gece açtığım zaman direk kapatılıyor neden oluyor bilgisi olan yardım etsin