Facebook Tuned nedir nasıl kullanılır

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Facebook Tuned adlı çiftler için yeni bir uygulama geliştiren şirket uygulama testlerine başladı ve bazı bölgelerde kullanıma açtı. İlk cihaz iPhone telefonlar oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Facebook’ un NPE yani ürün denemesini yapan ekipten yeni mesajlaşma uygulamasının tanıtımı yapıldı. Şu an için belli başlı ülkelerde kullanıma açılan ve ilk etapta iOS’ a gelen “Çiftler için yeni bir uygulama” henüz Türkiye için hizmete açılmadı. 

Facebook Tuned, diğer uygulamalara göre farklı yanları bulunuyor. Sizin için özel önemli olanlarla özel bir alan oluşturma imkanı sağlıyor. Bu aralar çıkma nedenlerinden biri ise virüs sebebiyle zor zamanlar geçirenler için ilgi çekici bir uygulama olacağı düşünülüyor. Bize göre ise insanların pek gözü bu tarz şeyleri görecek durumda değil.

Tuned ile karşınızdakilere notları, ses dosyalarını, müzik, fotoğraf ve dahasını kolayca göndermenizi sağlayan hatta çiftler için kendi müzik listelerini oluşturma imkanı tanınıyor. Çiftler arasında özel bir karalama defterinin bulunduğu ve özet akışı şeklinde yer almakta. Çalma ve şarkı paylaşımı biraz ilgi çekebilir. 

Çitlerin ruh halini yansıtan çıkartmalar ve ilgi çekici çok sayıda özellik bulunduran uygulamayı denediğimizde kişisel görüşlerimizi konuya eklemeye çalışacağız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Uygulamada reklam çıkması ve güvenlik tarafında ne gibi özellikler olacağı henüz açıklanmadı.

Her ne kadar çok fazla tutulması beklenmeyen uygulamanın bu zamanlarda az da olsa insanların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Bize göre bu aralar daha çok Twitter ilgi çekmekte.

Uygulama kullanım yaşı 13 olduğunun bilgilendirmesi yükleme sayfasında yer almakta.

Facebook Tuned nedir nasıl kullanılır
Facebook Tuned nedir nasıl kullanılır
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir