Facebook Watch Party nedir videoları grupla izleme

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Facebook' tan yeni bir özellik daha yayınlandı. Watch Party denilen yenilikle artık gruplarda videolar üzerinde sohbet etme imkanına kavuştu. Watch Party nasıl kullanılır ve ne işe yarar haberimizde.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Grup halinde video izleme! 2018 İlk çeyreğinde duyurulan “Facebook Watch Party” özelliği nihayet kullanıma açıldı.

Facebook Watch Party nedir? Facebook’ ta insanların gruplar halinde beraber video izleme imkanına sahip oluyor. Bu özellik başlatıldığı zaman canlı yayında veya önceden yayınlanmış bir videoyu izlerken aynı sohbet edilebilecek.

Facebook’ un bu yeni özelliği kullanıcılarının birbiriyle daha çok iletişimde olmalarını sağlayacak.

Facebook Watch Party nedir videoları grupla izleme

Watch Party nasıl kullanılır?

Gruplarda bulunan bir kutuyla Watch Party’ ye katılabilecek. Sonraki yayında görülebilecek. Yayınlanmış video izlenirken sanki canlı video yayınında olduğu gibi yorum akışı takip edilebilecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Watch Party, grup liderlerinin yaptığı hobilere yer verilmesi bekleniyor. Yemek nasıl yapılır ve soru cevaba yer verilebilir. Tabi çeşit çok. Maktaj, dekor, tadilat, elektronik / bilgisayar tamiratı yani onarımlarda yayınlanabilir.

Uygulamada etkinliği başlatan kişi isterse Co hosting denilen özellikle etkinliği devam ettirecek birini atayabilir. Yeni özellik kademeli olarak ulaşabilir.

Facebook yeni özelliği kutlamak için 27, 28 ve 29 Temmuz arası dünya bazı yerlerinde gruplar topluluklarıyla bağlantı kurarak etkileşimde olacak.

Facebook grup halinde video izleme


Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 02:12

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak