Facebook Yavaş Açılıyor Hesabıma Giremiyorum Çözümü

Facebook Yavaş Açılıyor Hesabıma Giremiyorum Çözümü
müşteri hizmetleri
Facebook yavaş açılıyor çözümü nedir? Facebook Twitter sitelerine erişim yapılamıyor ağır açılıyor. Facebook ağır yavaş çalışıyor nedeni nedir? Fesbuka giremiyorum, Fesbuk açılmıyor. Android, iPhone ve bilgisayardan Facebook çok yavaş açılıyor.  İstanbul' da yapılan bombalı saldırı sonucu Facebook ve Twitter sosyal ağlarında devlet tarafından kasma yani yavaşlatma yapılmaktadır. Olayla ilgili görüntülerin internet yoluyla yayılmasını önlemek ve huzurun sağlanması için geçici olarak engelleme yapılmaktadır. Yetkililerden yapılan açıklamada internet ortamında çok fazla bilgi kirliliği bulunmaktadır. Türkiye' nin birlik ve beraberliği için bu tarz haberlere itibar etmeyiniz. Hayatımızda sosyal medyanın büyük yer kapladığı bu zamanda, bir kaç gün Facebook ve Twitter hayatımızda olmasa ne olur! Onlarsız bir kaç gün geçirsek olmaz mı?

Facebook Yavaş Açılıyorfesbuka giriş facebook a giremiyorum

Facebook ve Twitter yavaşlama sorunu ne zaman bitecek!

Net olmasa da alınan bilgiye göre bu sorun gün içerisinde ortadan kalkacaktır. Yavaşlama sorunu kademeli olarak bölge bölge kalkacaktır. Daha önce de paylaştığımız  Facebook ve Twitter neden açılmıyor yasaklandı mı haberimize göz atabilirsiniz.

Facebook ve Twitter hesabınıza giriş yapamıyorsanız veya Facebook Twitter çok yavaş açılıyorsa, paylaşımlarda çok bekliyorsanız, çoğunun yaptığı DNS ve VPN programı tercih edebilirsiniz. Android ve iPhone cep telefonlarda özellikle kablosuz (Wi-Fi) ile internet bağlantısı yapıyorsanız DNS veya VPN uygulaması deneyebilirsiniz.

Uyarı: Güvenli olmayan DNS ve VPN adresleri, cihazınızda veya bilgisayarınızda güvenlik açığı oluşturabilir. Kontrol etmeden bu tarz uygulamaları tercih etmemeniz önerilir.