Çalınan Facebook hesabını geri alma kimlik kartıyla

Çalınan Facebook hesabımı geri almak istiyorum diye yazan çok oluyor. Çoğunlukla kimse sizin hesabınızı geri alıp geri veremez. Şifre kurtarma için şikayet nasıl yapılır bunu bakınız.

Çalınan Facebook hesabını geri alma kimlik kartıyla
müşteri hizmetleri

Facebook hesabım çalındı başvuru adresi-1 www.facebook.com/hacked ve adresi-2 www.facebook.com/help/contact/183000765122339 adres ile şifre kurtarma adımlarını deneyiniz.

Üçüncü adım işlem yaptığınızda ekran altında yer alan "Bunlara artık erişimi yok mu?" seçeneğini denemeniz. Yine erişim yapamıyorsanız sorun devam ediyorsa en aşağıda Facebook kimlik ile başvuru seçeneği için başvuru adresi bulunmaktadır.

Facebook hesabını kesin geri almak için ya üçüncü adım yada savcılık kanalıyla başvuru yapmanız gerekir.

Destek için teknoloji hattını arayabilirsiniz. Facebook hesabım kilitlendi, hesabım çalındı yada kimlik doğrulaması istiyor gibi farklı durumlar karşımıza çıkabiliyor. Çalınan Facebook hesabı geri almak için birde Facebook müşteri hizmetleri konusunu inceleyiniz. Yer alan tüm bağlantıları kullanın.

Facebook hesabınızın gerçekte çalınıp çalınmadığını anlamak için Facebook şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz. Konu için Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma yazımıza bakabilirsiniz.

  • Şifre sıfırlama veya kurtarma adımları olmadıysa "Bunlara artık erişimin yok mu?" seçeneği ile devam ediniz. 
  • Facebook neden kimlik doğrulaması istiyor? Facebook kimlik doğrulamasın'da hangi kimlikleri kabul eder? Facebook kimlik görüntüsünü gönderirken kimlikte tüm bilgiler yer alması mı gerekiyor?
  • Facebook kimlik doğrulaması neden istiyor: Facebook hesabınızın incelenebilmesi için yani size ait olduğunun anlaşılabilmesi için kimlik kartınızın görüntüsünü Facebook' a göndermeniz gerekiyor. 
  • Kimlikte gizleyebileceğiniz bilgiler: T.C kimlik numarası, baba adı ve anne adı gibi bilgiler gizlenebilir. Bilgileri gizlemek için üzerine bir şey kapatabilir veya resim düzenleyici ile bu bilgileri silebilirsiniz.
  • Facebook' a hangi kimlik türlerini gönderebilirim: Nüfus cüzdanı, ehliyet, doğum belgesi, Evlilik cüzdanı, araç sigortası gibi belgeler kullanılabilir. Facebook hesap doğrulamasını yaptıktan sonra kimlik bilgilerinizi sildiğini belirtiyor.

Şifre yenileme ekranında "Bunlara erişimim yok mu" olan seçenekle alternatif bir veya bir kaç seçenekle karşılaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Bir çok başvuru bağlantısı kullanılabilir
Bir çok başvuru bağlantısı kullanılabilir - 10 ay Önce

Kapatılan hesabın açılması yazısında başvuru formuyla hesap kontrolü yapabilirsiniz. Hesabın çalındığını düşünüyorsanız başvuru formalarını deneyin.

Yıldıray
Yıldıray - 10 ay Önce

Merhaba....
Facebook hesabıma bir türlü giriş yapamıyorum telefonuma format atıldıktan sonra bilgilerimi tekrar yükledim sonra hesabıma numaramı yazıp kod ile giriş yapmak istedim gelen kodla beni başka sıfır bir hesaba giriş yaptı aktif olarak kullandığım hesaba ulaşamıyorum. Hesap bul işlemiyle ilerliyorum adımı soyadımı yazıyorum veya telefon numarası ama hiç bir şekilde hesabımı bulmuyor sizden rica ediyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Zeynep
Zeynep - 11 ay Önce

Merhaba Facebook çalındı ve şuan biri tarafından kullanılıyor. Mail adresi ve telefon numarası değiştirilmiş. Nasıl geri alabilirim. Yardımcı olur musunuz lütfen

Birden fazla bağlantı ile başvurun
Birden fazla bağlantı ile başvurun @Zeynep - 11 ay Önce

Kırmızı yazıdaki bağlantıları kullanın.

Serhat kabak
Serhat kabak - 1 yıl Önce

Benim telefon yurt dışı mali telefonumun kaydı bitmişti telefoncuya gittim format at düzelir dedi format atim artık Facebook hesabıma ulaşamadım şifremi unuttum girdim ne e-posta üzerinde kayıtlıydı ne de telefon numarasına kimliğimi gönderdim acaba nasıl olur çaresi nedir

Uygun görülürse
Uygun görülürse @Serhat kabak - 1 yıl Önce

Hesap açarken mail ya da numara girmeden açılmaz! Sıfırlama yazımıza bakabilirsiniz.

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Benimde hesabım kapandı kimlik onayı istiyordu gönderdim hesabım açıldı işe yarayan bilgi

nazime camlı demirhan
nazime camlı demirhan - 1 yıl Önce

Facebook hesabım çalındı nasıl geri alabilirim

fırat
fırat - 2 yıl Önce

facebook başk. eline geçti yapıyorum bu işlemleri fakat eski yada mevcut şifre girdiğimde sana nasıl ulaşabiliriz olan bölüm gelmiyor nasıl yapabilirim acaba

Ergün
Ergün - 2 yıl Önce

Islek

rabıa ilter
rabıa ilter - 2 yıl Önce

baskasının elıne gectı

erkan ayhan
erkan ayhan - 2 yıl Önce

facebokumun geri nasıl alabilirim acaba e postamı unuttum

Mustafa kemal medik
Mustafa kemal medik - 2 yıl Önce

Emine Akkuş
Emine Akkuş - 2 yıl Önce

Merhaba Ben facebook sifremi biliyorum ama guvenlik kilidi oldugu icin giremiyorum eski numaralarim var ve e posta erisemiyorum napmm gerekiyor

Taylan yildirim
Taylan yildirim - 3 yıl Önce

Fecebook adresimi çaldılar benim adima msj atıp para istiyorlar yardimci olurmusunuz ne yapmalıyım

Tayfun
Tayfun - 3 yıl Önce

Eposta adresim zaman asimina uğradı deyip kapandı ve facebook hesabimda kapandı eposta adresimi açamadığım için facebook hesabimda acilmiyo. Yardım edebilecek biri varsa numaradan ulaşırsa sevinirim. 053959148 yetmiş bir

Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Çalınan hesabı cep telefonu olduğu halde alamıyorum yardım istiyorum nasıl oluyor bu anlamiyorum


Teknoloji haberleri