Çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır?

Facebook sayfam çalındı yöneticilikten çıkarıldım sayfa yöneticisi güvenlik kontrolü nasıl yapılır? Çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır? Gruptan çıkarıldım geri alma.

Çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır?
müşteri hizmetleri

Facebook hesabım çalındı ne yapmalıyım? Başkasının eline geçmiş sayfayı bildirme. Facebook sayfam çalındı nereye şikayet edebilirim? Facebook sayfam hacklendi / Facebook sayfam çalındı nasıl geri alırım veya çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır sorularınızın cevabını yazımızda bulacaksınız.

Facebook sayfa yöneticisi güvenlik kontrolü için bir uyarı aldıysanız ya da Facebook sayfanız çalındıysa, aşağıdaki adımları uygulayarak sayfanızı geri alabilirsiniz. Tabi hesabı siz açtıysanız ya da kanıtlayabilirseniz. Facebook sayfasının açılırken kullanılan e-posta hesabı önemli bir artıdır.

Yöneticilikten çıkarıldıysanız yani sayfanız çalındıysa ama e-posta hesabınıza erişim sağlıyorsanız, Facebook sayfanızı kolay yoldan geri alabilirsiniz. Ama e-posta hesabınızda çalındıysa ya da erişim yapamıyorsanız, sayfa yöneticisi güvenlik kontrolü başvurusu ile sorunu çözebilirsiniz.

Facebook sayfam çalındı başvurusu

Facebook hesabının size ait olduğunu kimliğinizin ekran görüntüsünü göndererek onaylatabilirsiniz. Kullanılabilecek kimlikliklerden nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport veya evlilik cüzdanı. Göndereceğiniz kimlikte tam adınız, doğum tarihiniz ve fotoğrafınızın net bir şekilde görülmesi gerekiyor.

Facebook hesap çalınma ile ilgili detaylara Facebook hesabım çalındı hesap kurtarma haberinden ve Facebook sayfam çalındı yönetici doğrulama için bu adresten Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.   

  • facebook.com/hacked
  • facebook.com/help/contact/183000765122339
  • help/contact/357439354283890

Facebook sayfam çalındı nasıl geri alırım?

Yazdığımız 3 URL' den de başvuruyu iletiniz. Dönüşte sizden hesap doğrulamasını yapmanız istenecek. Facebook sayfasından yöneticilikten çıkarıldıysanız veya grup yöneticiliğinden çıkarıldıysanız ilk açan kişinin hesap bilgilerine kadar incelenir. Facebook grubum çalındı başvurusunu da yanı yerden yapınız.

Çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır?

Çalınan Facebook sayfası nasıl geri alınır? Yöneticilikten çıkarıldım cevabını yukarıdaki URL' lerle bulaşacksınız.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:59