Facebook adım kabul edilmedi ad değişikliği yapamıyorum

Facebook adımı değiştiremiyorum adınız kabul edilmedi hatası karşıma çıkıyor şeklinde yazanlar olabiliyor. Burada yapacağınız belki başvuru olabilir.

Adımı şu an değişemiyorum ve ad değiştirme bölümü pasif ise aşağıda verdiğimiz öneri bağlantı üzerinden yola çıkabilirsiniz. Burada kontrol edilmesi gereken hususların olduğunu belirtelim. Örnek değiştirme sınırı olduğunu ve çok sık yapılan işlemlerden sonra da uyarı alabiliyorsunuz.

Facebook hesabınızda kullanmak istediğiniz adı gösterecek bir belge eklemeniz gerekiyor. Göndereceğiniz belge sadece hesabınızı doğrulamak için kullanacağını belirtecekler. Ek bilgide yüklenen kimlik belgesinin doğrulamanın yapılmasından sonra silineceği belirtiliyor. Bu işlemi yapmadığınız takdirde olumlu bir geri dönüş yapmayacaklardır.

Bir ihtimalle kullandığınız internet, cihaz ve sık yapılan bir şeyin buna engel olma durumu söz konusu olabilir. Bu yazdıklarımızın alternatiflerini deneyiniz ve açık kalan oturumlardan da çıkış yapınız.

Facebook adım kabul edilmedi ad değişikliği yapamıyorum

Facebook ad değişikliği yapamıyorum

Facebook ad değişikliği yapamıyorum

Banlanma veya hesabın aldığı bir caza varsa buna izin verilmez. Birde sistemdeki sorunlardan dolayı yaşanan olumsuzlukları da buraya ekleyebiliriz. Test etmek adına profilinizi açınız ve içerikte bir şeyi değiştirmeye çalışınız. Yapılmasına izin verilmiyorsa biraz önce yazdıklarımızdan birinde problem var demektir.

Ad değişikliği çözümü için facebook.com/help/contact/237843336274237 bağlantısından yararlanınız. Facebook adım kabul edilmedi sorunlarında yapacağınız bir kuralları okumanız ve ikincisi talep göndermeniz olacak. 

Çoğunun istenilen bilgiler için bir kaygısı oluyor. İçiniz rahat edecekse, görülmesi gereken yerlerin dışındaki alanların üstü örtülebilir. Örnek seri no ve T.C. numarasının kapatılması gibi.

Facebook’ ta aldığınız hemen hemen tüm hataların iletilmesi adına bir form yer alabiliyor. Eskiden daha fazla vardı ama zamanla gereksiz görülerek kaldırıldı. Olur da dönüşler yapılmazsa 36 saat veya daha fazla bekledikten sonra aynı ve benzeri formlardan yararlanınız.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 20:15