Facebook bağlı olan uygulamaları kaldırma

Facebook bağlı olan uygulamalar görmek veya facebook ile giriş yapanlar ne demek olduğunu anlattık. Birde bağlı olan oyun ve uygulamaları kaldırmayı göstereceğiz.

Facebook bağlı olan uygulamaları kaldırma
müşteri hizmetleri

Facebook hesabını kullanarak uygulamalara bağlanma, oyun oynama / bağlanma ve web sitelerine kayıt olmadan hesap açmak için kullanılan bu yöntem bazen tehlikeli olabiliyor. Hesap güvenliğini büyük derecede etkileyen bu bağlantılar nasıl kaldırılır resimli anlatımı eklediğimiz yazımız hayırlar getirmesi temennisi ile...

Facebook ya da Twitter ile bağlan seçenekleri çoğu yerde karşımıza çıkmakta. Hele oyunlarda sık tercih edilen bir yöntem olur verdi. Özellikle PUBG Mobile' de çok kullanılan bağlantı türüdür. Sıkıntılı tarafı eğer yanlışlıkla bağlantıyı kestiyseniz artık oyuna bağlanmanız çok zor olacak. Ya da Facebook hesabını kapattınız veya kapatıldı ise!

Haberimizde bağlantıları kaldırma ve oyun / internet sitelerine bağlantıyı tamamen kesmek için ne yapılması gerektiğini kısa bir anlatımla sunacağız.

Facebook hesabından uygulamaları kaldırma

Hesap ayarlarında "Uygulamalara ve sitelere Facebook ile giriş yapanlar" diye seçeneklerle karşılaştınız mı? Bu bölümü hiç görmeyenler veya görüp geçenler çok olmuştur. Ama önerimiz arada birde olsa bir kontrol etmeniz.

  • Uygulamadan ayarlara al çizgiye dokunarak ulaşın  
  • İkinci bölümde Uygulamalar ve internet sitelerine girin  
  • Facebook ile giriş yapılanların yanındaki "Düzenle" dokunun  
  • Aktif olan uygulamaları kaldırın veya bu seçeneği kapatın. İsterseniz kaldırılanlara dokunarak geçmişi görünüz   
  • Uygulamalar, internet siteleri olan ikinci başlıkla isterseniz tüm uygulamaların bağlanmasını engelleyebilirsiniz

Bu bölümde hem oyunlara bağlanma hem de internet sitelerine bağlantıyı kontrol edebilirsiniz. Kaldırdığınız uygulamanın sizin için önemli olduğundan emin olunuz. Örnek PUBG bağlantıyı kesebilirsiniz.

Facebook bağlı olan uygulamaları kaldırmaFacebook bağlı olan uygulamayı kaldırmaFacebook bağlı olan uygulamaları silmeFacebook ile bağlantıyı engellemefacebook ile oyuna bağlanma

müşteri hizmetleri