Facebook bildirim sesleri ses ayarları

Facebook hesabında bildirim seslerini açma ve kapatma adımlarını resimli anlatım ile gösterdik. Bu ayarlardan isterseniz hesap kapalıyken de bildirim almanızı sağlayabilirsiniz. Peki nasıl yapılır?

Facebook, bu aralar gizlilik ve güvenlikle başı ağrısa da dünya genelinde en çok kullanılan sosyal ağ olma özelliğini sürdürüyor. Bu kadar büyük bir ağın tabi ki sorunları da çok olur. Hesap giriş hataları, şifre unuttup giriş sorularına cevap verememe sorunu, gizlilik, hesap ve kişisel verilerin çalınması…

Bu haberimizde bu sorunların dışında bir de kullanıcıların bazen kullanıcı ayarlarının nereden yapıldığını bilmemesine ya da uğraşmadan bulmasına yer verdik. Çoğu hesap sahibi aradığını biraz uğraşarak bulabilir. Bizde önemsiz olan bir kaç adımları anlattık.

Bildirim seslerinden rahatsızlık duyuyor musunuz? Veya bildirim seslerini açmak mı istiyorsunuz? Bu işlemlerde farklı adımları da keşfedebilirsiniz. Yeterki dikkatli okuyunuz.

Facebook bildirim ayarları

Bildirim sesini açma ve bildirim seslerini kapatma: Hesap profil bölümünden ayarlara giriniz. Yan tarafta “Bildirimler” bölümüne giriniz. Sonra “Facebook üzerinde” seçeneğindeki “Düzenle” yazısına tıklayınız. Sonra açılan yerdeki önemli gördüğünüz seçenekleri açıp ya da kapatabilirsiniz.

Facebook görüntülü arama da ses sorunu yaşayanlar bilgisayarda veya farklı bir cihazda denesinler. Birde farklı bir Facebook hesabında. Bazen görüntülü görüşmelerde alınan bazı hatalar hesap kaynaklı olabiliyor.

Facebook bildirim sesleri ses ayarları Facebook ses ayarlarıFacebook bildirim sesleriFacebook ses ayarlarını açma

Genel sorunlarınız için bize yazabilir veya Teknoloji hattı ile iletişime geçilebilir.


Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:35