Facebook canlı destek

Facebook canlı destek uygulaması olarak mevcut dışında alternatif bir seçeneğiniz bulunmuyor. Web' den veya telefon ile arayıp görüşmek isteyenler oluyor.

Facebook canlı destek
müşteri hizmetleri

Facebook' un canlı destek hizmeti olduğunu düşünen çok ama çok az kişinin olduğunu biliyoruz. Hesaplarıyla ilgili sıkıntılarda bire bir görüşerek yardım almak isteyenlerin aradığı ya web üzerinden görüşme ya telefonla görüşme umudu. Bu şekilde uygulamanın bir bir desteği bulunmuyor. Sayfamızda ve Google' da karşılaştığını bir kaç numara ise teknik konularda danışmanlık veren yerlerdir.

Uygulamada yaşanan hataların listesi ve sonrasında olası çözümler için sayfamızda yer alan sayfaların bilgisini bulacaksınız.

 1. Hesabını çaldıran ve e-posta bilgilerini de unutan kişiler için çıkış yolu.
 2. Uygulamanın kendiliğinden kapanması veya giriş sorunlarında yapılabilecekler.
 3. Uygulamada açılmayan bölümler ve aksaklıklar.
 4. Hesaba girişte veya Facebook' un açılmama sorunlarında araştırma.
 5. Şikayet ile neler yapılabileceği hakkında bilgilendirme.
 6. Hangi konularda hangi URL bağlantıları kullanılır yardım alma.

Bu listenin bu şekilde uzayacağını belirtelim. Öncelikle bakmanız gereken bir sayfamız var. Bu bağlantı Facebook iletişim adlı konumuz ve çok sayıda sıkıntı için çözüm sunacak adımları barındırmakta.

Facebook canlı destek talebi

Uygulamaya erişiminiz varsa şunları;

 • 3 Çizgi açılacak.
 • "Yardım destek" seçeneğine dokunulacak.
 • Sorun bildir ile devam edilecek.
 • Size sorunun özelliğini seç önerilecek.
 • Örnek abonelik seçildi.
 • Açılan yerde dosya ekleri dokunulup ister o anın ekran görüntüsünü ve isteyen film rulosuyla fotoğraf galerisinden sorunu gösteren görseli seçer.
 • Yukarıya sorunu nedir yazın ve "Gönder" ile devam edin.

Yaparak sıkıntınızı Facebook' a iletebilirsiniz. Net hangi gün size döner veya kaç güne dönüş yapılır bilinmemekte. Bu işlemi birden fazla deneyebilirsiniz.

Facebook canlı destekFacebook yardım almafacebook uygulamadan sorun bildirmefacebook ekran görüntüsü alma

Ekranın resmini çekmeden kasıt o an için alınan hatanın fotoğrafını çekerek sıkıntınızı daha anlaşılır bir dille anlatmanız için yardımcı bir döküman olması. İsteyen daha önce aldığı görüntüyü ekleyip karşı tarafa izah ederek anlaşılır şekilde bildirimi gönderebilir. Alınan uyarının hangi durumlarda çıktığı ve ne zamandan beri olduğu gibi nokta atışı detaylar verebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 13:07
müşteri hizmetleri