Facebook destek hattı sorunuz mu var

Facebook' ta telefonla destek hattı hizmeti bulunmuyor. Sosyal ağların bu şekilde bir hizmetlerinin olmadığını vurgulamak istiyoruz. Ama şikayet ve sorun için URL' ler var.

Facebook destek hattı sorunuz mu var
müşteri hizmetleri

Facebook destek hattı, teknoloji alanında danışmanlık hizmerini veren BTK onaylı çağrı merkezleridir. Malum bu tarf bir ağ için telefonla destek alabileceğiniz resmi bir bölüm yer almıyor.

Önemli husular olarak;

  • Sizden kişisel istemediğiniz bir bilgi alınmaz
  • Şifre isteme gibi bir talep alınamaz
  • Sizin onayınızla işlemler başlatılır
  • Adınıza sorun formları oluşturulur 

Teknolojinin durdurulamaz gelişme sürecinde, her yıl katlanarak daha da hızlandığını ve yeni çıkan teknolojilere ayak uydurmanın zorlaştığı şu dönemde, bir yıl önceki teknoloji ile günümüzün teknolojisinin arasında ciddi farklılıklar olduğunu görmekteyiz. Bu durum, beraberinde bir çok kullanıcı için bazı zorluklar da getirmekte. Örnek olarak, teknolojinin ilerleme hızıyla aynı orantıda, en basitinden yeni çıkan bir teknoloji ürününün nasıl kullanılacağı gibi önemli bilgilere olan ihtiyacımız da aynı hızda artmakta.

Bir çok kullanıcı aradığı bilgi ve ihtiyacı olan yardımı, tanıdıklarından, internetteki siteler ve forumlardan ararken, ülkemizde uzun zamandır hizmet veren Telekomlardan biri, bu kullanıcılar için sorularına cevap, dertlerine deva olacak, Teknoloji Destek Hattı hizmetini sunuyor. 

Facebook destek hattı Türkiye

Facebook sosyal paylaşımda sitenin Türkiye' de her hangi bir yardım hattı bulunmamaktadır. Teknoloji ile ilgili Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.sabit ve operatör hatlardan destek hattımızı arayarak 7gün / 24saat destek alabileceğiniz bu servis sayesinde, sorun yaşadığınız tüm cihaz ve konularda aradığınız cevabı bulacaksınız. Örnek olarak, Android cihazınıza Lollipop versiyonunu nasıl kurabileceğiniz, nasıl yedek alabileceğiniz, uygulamalarda yaşadığınız sorunlar gibi bir çok konuda destek veren güler yüzlü bir ekip sizi bekliyor.

Facebook destek hattı sorunuz mu var

Hangi alanlarda hizmet alabileksiniz...

  • Hesaplara bulaşan virüslerin temizlenmesi.
  • İnternet dahil çoğu teknolojik sorunlar.
  • Mail hesaplarında çıkan sıkıntılar.
  • Çoğu ağlar için yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Facebook' a şikayette bulunacağınız adresleri sizin adınıza arayıp bulurlar. 
  • Tüm giriş hataları için çözüm arayışı.

Haberdeki Facebook destek hattı arayarak ulaşabileceğiniz, yukarıdaki ve daha bir çok teknoloji cihazı ve konularına yönelik sorularınızı, telefonda yada uzaktan erişim ile doğrudan sizin bilgisayarınız yada mobil cihazınızda çözüme kavuşturan hat aranabilir.

KESİN ÇÖZÜM BAĞLANTILARI İLGİLİ YAZIMIZDA

https://www.andronova.net/facebook/facebook-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-var-mi-h2595.html

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 02:07