Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

Hesaba girerken, Facebook şüpheli hareketler tespit edildi hesabın güvenlik önlemi nedeni geçici bir süre durduruldu yazmakta ise burayı aşmak için yazıdaki URL ve sayfaya bakın.

Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi
müşteri hizmetleri

Facebook' ta şüpheli hareketler tespit edildiğini belirten veya hesabın güvenlik nedeniyle geçici bir süre durduruldu şeklinde hata alan kullanıcılar çözüm yazımızda.

Facebookta hesabında şüpheli hareketler tespit edildi şifrenizi değiştiriniz uyarısı ne demek? "Hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu hatası" şeklindeki uyarının en büyük nedeni hesap çalınması veya çalınma teşebbüsü. Direk biri hesabımı çalmaya çalışıyor diye paniklemeyin, belki de farklı cihaz ve yerlerden giriş yapıldıysa şüpheli olarak görülebilir.

Facebook şüpheli heraketler tespit edildi başvurusu 

  • facebook.com/help/contact/295309487309948
  • facebook.com/help/contact/255904741169641

Bu hata bazen çok fazla yanlış şifre denemesinden bazende başka ip adreslerinden giriş denemesi kaynaklı olabiliyor.

Bazende hesap çalma girişimleri sebebi ile güvenlik önlemi alınarak hesap kilitleniyor. Yukarıdaki iletişim formunu kullanınız. Alternatif olarak bilgisayardan da deneyiniz.

Farklı yerlerden özellik yurtdışından hesap girişi gibi durumlar bu soruna yol açar. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için tüm güvenlik seçeneklerini doldurunuz. Bilgisayardan da giriş yapmaya çalışınız. Gerekli yönergeleri takip ediniz. Bir ihtimal kimlik istenebilir. Birde resimli kod doğrulama. 

Uyarı olarak bir diğer terimde Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi yazımızı da okuyun.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat küçükkoç
murat küçükkoç - 5 ay Önce

facebookum yıllardır spam icerik yayıyor ne yapmam gerekir spam ve icerigi kaldırırsanız sevinirim