Facebook hesap silme 2020

Facebook' ta rahatsız ediliyorum diyorsanız ister geçici olarak facebook hesap kapatma ya da hesap dondurma adımlarını uygulayabilirsiniz. Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir?

Facebook hesap silme 2020
müşteri hizmetleri

Bazı nedenlerden dolayı Facebook hesabınızı silmeniz gerekebilir. Hesabı tamamen kaldırmak isteyen kullanıcılar için Facebook hesabı nasıl kapatılır ve Facebook hesabı silinirken sayfalarda silinir mi? Bu na ek olarak Facebook hesabını kapattığım da uygulamalar ve oyunlar silinir gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Facebook hesabı nasıl kalıcı olarak silinir ? 

Facebook hesabınızı tamamen silmek isteyen kullanıcılar, hesabını kalıcı olarak kapatmak isteyenler, Facebook hesabını silmeden önce neler yapılmalıdır. Bu sorularınız cevabını resimli bir anlatım şeklinde sizlerle paylaşıyoruz. 

Facebook hesabınızı silmeden önce eğer yönetici olduğunuz sayfa veya gruplar varsa bunlara yeni bir yönetici eklemenizi öneririz. Çünkü Facebook hesabınız silindiğinde ikinci bir yönetici yoksa eğer tüm yöneticisi olduğunuz sayfalarınız ve gruplarınız kapatılacaktır. 

Facebook uygulamalar nasıl silinir? 

Uygulamalar ve oyunlar da tamamen silmeniz gerekiyor. Facebook hesabınızı tamamen silmeden önce uygulamalardan aşağıdaki linke tıklayarak uygulamaları ve oyunları kaldırmanız gerekiyor. 

Uygulama ve oyunları facebook.com/settings?tab=applications kaldırabilirsiniz. 

Facebook hesabı silme 

Facebook üzerinden sayfalarınıza yeni bir yönetici atadıysanız yada sayfa veya gruplarınız yoksa, Uygulamları tamamen kaldırdıysanız artık Facebook hesabını tamamen silebiliriz. Facebook hesabınızı kalıcı olarak sildiğinizde artık tekrardan erişim sağlayamazsınız. Eğer bütün bu işlemleri yaptıysanız ve hesabınızı kapatmak için eminseniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. 

Facebook hesabımı sil  (Facebook hesap kapatma adresi) facebook.com/help/delete_account


Facebook hesap silme, hesap kapatma
Hesabımı sil dediğinizde sizden şifreniz ve güvenlik kontrolü için birkaç bilgi isteyecektir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde giriş yaptığınızda hesabınız tamamen kaldırılacaktır. 
Facebook hesap kapatma
Facebook hesabınızı güvenlik kontrolünü de geçtikten sonra tamamen silebilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza 2 hafta içerisinde tekrar dönmek isterseniz. Facebook adresinize şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Facebook hesabınızın tamamen silinmesini istiyorsanız eğer 2 hafta boyunca kesinlikle hesabınızı açmamanız gerekiyor. 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 17:01
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmed mehmed
Mehmed mehmed - 8 ay Önce

Butun hesaplarimin silinmesini istiyorum ve yeni hesap acmak istiyorum

Asiman ferziyev
Asiman ferziyev - 1 yıl Önce

Ben fb hesabımı silmek iteyirem

tunay.semsettn
tunay.semsettn - 2 yıl Önce

Halil ibrahim Tekin
Halil ibrahim Tekin - 2 yıl Önce

Facebooku yanlışlıkla sildim. 1 haftadır bir giriş kodu alamıyorum. Ne yapmak gerekiyor.

Şaban
Şaban - 2 yıl Önce

Acmis oldugum hesaplarimi neden kapatiyosunuz birebir kendim oldugum halde benim hesabimi tekrar açin bu ne ya sacma sapan is yapiyosunuz resim istiyosunuz atiyorum ama yine kapatiyosunuz dalgami geciyosunuz milletle

Zeynep
Zeynep - 2 yıl Önce

Benim hesabim calindi benim adima milleti dolandirmaya caliyo nolur bana yardim edin

Hesabım çalındı sorunu
Hesabım çalındı sorunu @Zeynep - 2 yıl Önce

Çalınan hesabı kapatma haberinizi inceleyiniz.

Axin
Axin - 2 yıl Önce

Hesbimi bi turlu kapatamiyom

feyza
feyza - 2 yıl Önce

teşekkürler çok yardımcı oldunuz

Zeliha
Zeliha - 2 yıl Önce

Acmis oldugum hesablar neden kapatiliyor

Mehmet.erlik
Mehmet.erlik - 2 yıl Önce

Yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz. Yorum yazarken lütfen aşağıda yazılan uyarıları göz önünde bulundurunuz!faceboolk.acamıyorum

Özlem
Özlem - 2 yıl Önce

Hesabimi şuan kullanmıyorum şifresini bilmedgm için geri de anlamıyorum kapatamiyorum da ne yapabilirim onu kapatmaynca başka hesap alamiyorum