Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi. Facebook Instagram hesabıma girerken IP adresin geçici olarak engellendi uyarısı aldım ne yapmalıyım çözümü nedir?

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi
müşteri hizmetleri

Facebook ve Instagram hesabıma girerken IP adresi geçici olarak engellendi şeklinde bir hatayla karşılaştınız mı?

IP adresin geçici olarak engellendi hatası sorunu nasıl çözülür? IP hatasından sonra Facebook' a nasıl girerim ve Intagram hesabım engellendi giremiyorum için kesin olmasa da önerilerimiz çözüm getirebilir.

  • Bulunduğunuz internet ağından saldırgan davranışlar görülmüş olabilir
  • Kullanılan internet ağından VPN kullanımı olabilir
  • Üst üsteyanlış parola denemeleri
  • Parola sıfırlamada çok sayıda yanlış işlem
  • Aşırı beğeni ya da takip
  • Hesaba girdiğiniz telefonda ya da bilgisayara virüs bulaşmış olabilir

IP adresin geçici olarak engellendi 

Görünüşe göre mevcut IP adresindeki kullanıcılar bu özelliği çok sık veya kötüye kullanıyor. Bu nedenle bu IP'nin bu özelliği kullanması iki günlüğüne engellendi. Nedeni çok sayıda giriş denemesi ya da geri ileri butonlarının sık kullanılması kaynaklı olabilir. Bunun dışında şüpheli hareketler neden olabilir. Bu uyarıyı kaldırmak için Google Chrome tarayıcıdan "Yeni gizli pencere" ile Facebook' a giriş yapabilirsiniz.

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi

Facebook ve Instagram Yardım Merkezinden engellemeler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yardım merkezini incelerken izinler hakkında bölümü inceleyiniz. Facebook nelere izin vermez? Facebook ne tür davranışlara kötü sakıncalı davranışlar olarak adlandırır? Facebook'a yapılan şikayetle her şey kaldırılır mı?

Facebook Instagram hesap sayfa şikayet edilme sayısı, içeriğin ya da hesabın kaldırılmasını etki eder mi bunun cevabı kaç kişi şikayet ederse hesap kapatır yazımızda. Facebook bazı durumlarda neden sınırlama yapıyor buna kimse net bir cevap veremez. 

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR