Facebook mesaj silme nasıl yapılır

Facebook mesaj silmek için hangi adımları uygulamanız gerektiğine bu haberimizde belirttik. Peki Android Samsung Galaxy s4 s5 s6 s7, Note ve iPhone telefonlarda nasıl yapılır?

Facebook’ un sosyal ağlardaki büyüklüğünü söylemeye gerek yok. O kadar büyüdü ki kurucusu dahi bu duruma gelebileceklerine ihtimal vermedi. Gençlerin etkisi ile hızla yayılan bu ağ şu an dünyada en çok kullanılan sosyşa medya olma özelliğine sahip

iPhone ve Windows üzerinden Facebook hesabımdaki mesajları nasıl silerim. Tüm mesajları silmek için detaylar.

Facebook’ ta gelen mesajlar nasıl silinir? Bazı Facebook kullanıcıları mesajları nasıl sileceğini bulamayabiliyor. Facebook hesabına giriş yapıldığında mesajlar bölümünden silme adımı direk görülmüyor. Aşağıdaki gösterdiğim adımlarda çark simgesinden mesajları silme adımlarını yapabilirsiniz.

Facebook mesaj silme nasıl yapılır

Facebook mesaj silmek

Facebook mesaj silmek

Toplu mesaj yani tüm mesajları silmek için Chrome tarayıcısına eklenecek bir uzantı ile bu işlemleri yapabilirsiniz. Konunun resimli anlatımı aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.

Haberin detaylarına bu adresten https://www.andronova.net/nasil-yapilir/facebook-toplu-mesaj-silme-h1809.html ulaşabilirsiniz.

Tüm destek taleplerinizi haber altına yazarak bize ulaşınız.
 


Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:32