Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerim

Facebook hesabımı açtığım mail adresinin şifresini ve bilgilerini bilmiyorum. Facebook şifremi unuttum diyen biri için ilk öneri sıfırlama olacak.

Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerim
müşteri hizmetleri

Facebook hesabı açtığınızda kullandığınız e-posta adresini bilmiyorum veya mail şifremi unuttum sıfırlama bilgilerini de bilmiyorum hesabımı nasıl geri alırım diye arayanların sayısı çok fazla. Şifresini unuttumda parolamı nasıl değiştiririm diyenlerde çok. Bazılarında ise gördüğümüz kadarıyşa hesapları bir cihazda açık kalmış ama şifreyi bilmiyorlar. Örnek bir Android Samsung telefonda / tablette Facebook uygulamasından hesap açık ama şifreyi değiştiremiyorlar. Burada yapılması gerekenler ek güvenlik seçeneklerini aktif etmek. Yeni bir telefon numarası ekleme, iki faktörlü kimlik doğrulamasını açma ve 6 haneli kod uygulaması cihaza yükleme gibi.

Yukarıdaki önerimiz bazılarının çözümü olabiliyor. Tabi cihazda açık kalanların. Diğerleri için aşağıdaki bilgileri ve adresleri deneyerek çözüme ulaşmalarını ümit ediyoruz. 

Facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Sosyal ağ hesabınızın şifresini unuttunuz ama cep telefonda açık kaldığından şifresiz girebiliyor musunuz? Eğer öyleyse Facebook hesabınızda yer alan güvenlik ve gizlilik seçeneklerini deneyiniz. Eğer çözüme ulaşamadıysanız aşağıdaki adımları uygulayınız. Facebook hesabınızı açarken kullandığını e-posta hesabının bilgilerini bilmiyorsanız, mail hesabında şifre sıfırlama yöntemi ve başvuru yapmayı deneyiniz. 

  • Facebook hesabınızı hatırlamıyorsanız veya bulamıyorsanız kullandığınız e-posta hesaplarını teker teker deneyiniz. Eğer cep telefonu numaranızı kullandıysanız onuda deneyiniz.
  • Hesabınızı açarken eğer cep telefonu numarası eklediyseniz, şifremi unuttum seçeneklerinden numaranızı yazıp doğrulama kodu talep ediniz.
  • Facebook hesabınızda yer alan arkadaşlarınızla iletişime geçip profilinizi kontrol ettiriniz. Güvenlik olarak da bazen arkadaşlarınızı tanıma sorusu çıkabiliyor.
  • Facebook hesabında kullandığınız e-posta hesabının şifresini biliyorsanız. Facebook şifre sıfırlama yapınız. Eğer e-posta şifrenizi hatırlamıyorsanız, sıfırlama veya destek iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışınız. 

Facebook hesabına girişle ilgili hemen hemen tüm sorunlar için, Facebook iletişim şifre sıfırlama adresi 1 facebook.com/recover/initiate/?ars=facebook_login ve eğer şifre sıfırlamadaki sorulara yanıt veremediyseniz adres 2 www.facebook.com/help/contact/357439354283890 giriş sorununu belirtiniz. Birde hesap doğrulama ve diğer sorunlarınızı bildirmeniz için adres 3' ü www.facebook.com/help/contact/283958118330524 deneyiniz.

Facebook şifremi unuttum nasıl yenilerimFacebook şifremi unuttum ne yapmalıyım

Sosyal medyayla ilgili sorunlarda başvuru adresleri sitemizde yer almakta ve sitemizde yer alan arama bölümünden Facebook yazarak ulaşabilirsiniz.

facebook parolamı unuttum

Başvuru form bölümünde yer alan ekran görüntüsü seçeneğinde, aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttunuz ve yukarıdaki adımları uygulamanıza rağmen erişim yapamıyorsanız, ekran görüntüsü olarak nüfus kimliğinizin ekran görüntüsünü gönderebilirsiniz. (T.C numaranızı silip) 

Yukarıdakilerin garantisi yok ama alta eklediğimiz bir yazımızda daha çok iletişin URL' siyle karşılaşacaksınız. ve kesinlikle briden çok bağlantıyla belli aralık koyarak başvurunuz.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 01:21
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
buse
buse - 1 yıl Önce

bir sorum olacak ben adres 2 yi doldurdum sonradan hesabımın açılma gibi bir durumu olursa benimle mail yoluyla mı iletişime geçicekler

Net bilgi olmaz
Net bilgi olmaz @buse - 1 yıl Önce

Diğer seçeneklerle de başvurmanız gerekiyor. 1-2 hafta sonra duruma göre tekrardan başvurulabilir.

Mercan tire
Mercan tire - 1 yıl Önce

Facebook sayfamı 10 senedir kullanıyorum bir arkadaşım kurmustu 2 gün önce telefon degiştirdim ve şifreyi unuttum telefon nosu yok mail yok facebook hesabıma nasıl girebilirim

Avesta arjin uçar
Avesta arjin uçar - 1 yıl Önce

Benim hesabim numara özerinde ve numara kapatim şimdi şifremi unutum ne yapacam şimdi

Doğrulamadan geçmek gerekiyor
Doğrulamadan geçmek gerekiyor @Avesta arjin uçar - 1 yıl Önce

Yazıyı okuyunuz.

Aylin irenug
Aylin irenug - 1 yıl Önce

Ben simge eliz can hesabim üzerinden tekrar bir hesap daha açtım. Canak ikey plas oynamak için. Aylin irenug olara açtım. Ancak telim bozuldu. Yeni tel aldim. Maalesef yeni telimde sadece simge eliz can hesabim cikiyor. Ikinci hesabims ayline ulasamiyorum. Yardim edermisiniz lutfen

Bilgi eksikliği
Bilgi eksikliği @Aylin irenug - 1 yıl Önce

İkinci hesabı açarken kullanılan bilgileri bilmeniz gerekiyor.

aylin çakan
aylin çakan - 2 yıl Önce

e postamı unuttum erişimim yok.telefon a kod gönder butonu çıkmıyor ve şifremi kayıtlı telefon numaramla yenileyemiyorum.yardımmmmmmmm

PC' den ve mobilden deneyin sonra
PC' den ve mobilden deneyin sonra @aylin çakan - 2 yıl Önce

Kırmızı ile belirtilen adresleri kullanmanız gerekiyor.

Tekin alacam
Tekin alacam - 2 yıl Önce

Size bir soru sorcam cevap ne olur eski facebook sifre bilmiyoruz ama eskisinde olan tel degisti ne yapmamiz lazim sifreyi g maile yollamak olmuyormu bir yardim ederseniz sevincem

Dönüş yapılıyor
Dönüş yapılıyor @Tekin alacam - 2 yıl Önce

Formları doldurmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Mustafa bedir
Mustafa bedir - 2 yıl Önce

Facebook şifremi hatırlamıyorum e postaya yönlendirme yapıyor onu da hatırlamıyorum kod gönderildi diyor nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirm

Tek yapılacak
Tek yapılacak @Mustafa bedir - 2 yıl Önce

Kırmızıyla belirtilen URL' leri kullanın.

ECe Yıldırım
ECe Yıldırım - 2 yıl Önce

Ben 2015 te teyzeme bi facebook açmıştım.Teyzemin eşi Kızınca facebookun adını degistirdim1-2sene boyunca giriş yapmadım sonra giriş yaptım girebildim sifremi degistirdim bundan 8 ay őnce hatrlayamıyorum şifreyi telefon numarasini da değiştirdiller yani hicbiyerden erisimim yokk neyapmam gerekiyor

Hesaba hiç birden erişim yok
Hesaba hiç birden erişim yok @ECe Yıldırım - 2 yıl Önce

Doğrulamalardaki sorulara cevap veremezseniz açılış bilgileri kimin üzerineyse kimlikle sıfırlama yapılabilir.

Mukime günday eryılmaz
Mukime günday eryılmaz - 2 yıl Önce

Facebook hesabıma giremiyorum sifremi de unuttum yeni şifre yazıyorum bir türlü ulasamıyorum

Pek açıklayıcı olmamış
Pek açıklayıcı olmamış @Mukime günday eryılmaz - 2 yıl Önce

Yeni şifre yazmak? Hesaba kayıtlı e-posta hesabınıza erişiminiz yok mu?

Engin civelek
Engin civelek - 2 yıl Önce

Şifremi çaldılar e postaya giriş yapamıyorum nasıl geri alcam yardım etermisin bana

İşleme aldırmak için
İşleme aldırmak için @Engin civelek - 2 yıl Önce

Çalındı yazımıza veya f...müşteri hizmetleri yazımızda yer alan adreslerle sorunu iletiniz.

Meryem Kaya
Meryem Kaya - 2 yıl Önce

Hotmail hesabıma giremiyorum şifremi unuttum giriş yöntemim sadece hotmail çıkıyor yardımcı olun lütfen

E-posta hesabıma giremiyorum
E-posta hesabıma giremiyorum @Meryem Kaya - 2 yıl Önce

Hesap kod gelmiyor yazımıza bakınız orada verdiğimiz adresi kullanın...

RAMAZAN YILDIRIM
RAMAZAN YILDIRIM - 2 yıl Önce

Sayın Facebook yetkilileri;
Bakınız paylaşımlarımda şiddet korkutma tehtid gibi her hangi bir durum yok.Herkes kişinin inançlarına saygı göstermek zorundadır.İnsanları idni inançlara göre paylaşımlarda göre sınıflandıramazsınız.
Madem bu sistemi kurdunuz,adaletli olun insan kayırmayın.Zırt pırt paylaşımlarımda sıkıntı yaşamaktayım.Bunu artık büyük bir sorun olarak göreceğimi ve gerekeni hukuksal çerçevede yapacağımı bilmenizi isterim.Madem ki bu Facebook var bunu adil düzeyde kullanınız.Kampanya başlatacağımıda bilmenizi isterim.Türkiyede bu kullanılıyor diye kimse size gebe değildir.Anlaşılan sizler adil davranmıyorsunuz.
Bunu medyaya sunacam

Cevdet Güneri
Cevdet Güneri - 2 yıl Önce

Çift Türk bayraklı profil olan Facebook'u istiyorum.Kapatılma nedenini ögrenebilirmiyim

Yanlış içerik
Yanlış içerik @Cevdet Güneri - 2 yıl Önce

Yanlış konuya bakıyorsunuz. Kapatılan hesap olan yazıya bakınız.

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

Sifremi 2013 de unuttum bidaha da giremedim telefonumda kırıldı yeni tel aldım ve e postamin sifresini de bilmiyorum cep telefonu da kayıtlı değil kurtarma e postası da yok napmam lazım uani sizin anlayacağınız tüm imkanlar kapalı ne yapmam lazım geri almak icin

Geri alınması
Geri alınması @Fatma - 2 yıl Önce

Yukarıda verdiğimiz cevap sizin içinde geçerli...

İsmail daşdemir
İsmail daşdemir - 2 yıl Önce

Merhaba


Teknoloji haberleri