Facebook şikayet adresleri 2020

Tehdit / şantaj / taciz, sahte hesap ve hesap çalınma başvurusu için iletişime geçebileceğiniz Facebook şikayet etme bağlantılarını sizler için hazırladık.

Facebook şikayet adresleri 2020
müşteri hizmetleri

Facebook şikayet için Fesbuk müşteri hizmetleri diye çok kişi yardım almak istiyor ve Google' u altına üstüne getiriyor. Ama bir türlü istediğine ulaşamıyor. Yazımızla çok sayıda sorunu ele alan bağlantı adresimizi paylaştık. Facebook olmaması gereken fotoğrafları, grupu / sayfayı veya hesabı şikayet etmek istiyorum veya sahte bir hesabı şikayet etmek için yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz.

  • Facebook' ta biri beni taklit ediyor veya birisi tanıdığım birini / arkadaşımı taklit ediyor
  • Biri izinsiz / iznim olmadan benim fotoğraflarımı ve çocuğumun / ailemin fotoğraflarını kullanıyor
  • Yaşı tutmayan bir çocuğun Facebook hesabı varsa ne yapılmalı
  • Birisi benimle ilgili gizli olan şeyleri paylaşmakla tehdit ediyor 
  • Facebook' ta şantaj ve tacizi şikayet etme

Facebook şikayet adresleri iletişim bilgileri ile tehdit / şantaj / taciz gibi çoğu sorunu iletebilirsiniz. Aşağıda Facebook' un yukarıdaki sorunlarla ilgili şikayet başvuru adresleri yer almaktadır. Sorununuzla ilgili seçeneği seçip, Facebook ile iletişime geçebilirsiniz ve şikayet ile ilgili doğru seçeneği seçmeniz gerekiyor. Bu adım hızlı bir şekilde size geri dönüşü sağlamayacaktır. Yoğunluğun ve durumun aciliyeti bu dönüşü hızlandıracaktır.

Yukarıdaki şikayetlerden her hangi birini tıkladığınızda yukarısında bir not göreceksiniz. Yani aşağıdaki adımlar açılacak. Bunlara tıklayıp kontrol etmenizi öneririz.   

Hesabımın bir başkasının eline geçtiğini belirten başvurunuz veya izinsiz başka biri tarafından kullanıldığını düşünüyorum diyenlerle karşılaşıyoruz. Bu formda hesap taklidi yapanı şikayet etmek için kullanılan ve kimlik taklidinde nasıl şikayet edilir öğreneceksiniz.

Facebook' tan yeni bir hesap açmadığınız halde bir e-posta aldıysanız ve bir hak ihlalini iletmek istiyorsanız o zaman aşağıdaki bağlantı çok işinize yarayacak.

Facebook şikayet adresleri

Facebook şikayet başvuru iletişim adresi buradan 

Facebook.com/help/contact/274459462613911 Facebook ile ilgili tüm sorunlar için aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Anternatif olarak önerdiğimiz destek hattı ve aşağıdaki bağlantımızı deneyebilirsiniz.

Facebook şikayet adresleri başvuru formu ile sorun bildirimi nasıl yapılır diyenler için yukarıdaki URL bağlantımızla çok sayıda konuyla alakalı sorunları geliştiriciye iletebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 16:41
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Kamil yavuz
Kamil yavuz - 9 ay Önce

Destek evi kredisi diye kimlik bilgileri mi aldı mesincirdan beni engelledi şikayetçiyim

ihsan bay
ihsan bay - 13 ay Önce

Sizde 4 veya beş hesabım kayıtlı hepsine giremiyorum ve bütün hesaplarımı bir hesapta toplamak istiyorum. Sadece bir hesabım olsun diğer hesapları da bir hesap içinde toplamak istiyorum ne yapmam lazım?

Yapamazsınız.
Yapamazsınız. @ihsan bay - 13 ay Önce

Böyle bir seçenek bulunmuyor.

Ercan kara
Ercan kara - 1 yıl Önce

Emel efe gevrek insanları dolandırıyor kapatın

cengizhan erdoğan
cengizhan erdoğan - 1 yıl Önce

YUKARIDAKİ YAZIYA GÖRE HESAP KAPATILMA NEDENLERİ SIRALANMIŞ. BENİM HESABIM YUKARIDAKİ NEDENLERDEN HİÇ BİRİNE GÖRE KAPATILMADI VE BEN YUKARIDA YAZILAN MADDELERİN HİÇ BİRİSİNİ YAPMIŞ DEĞİLİM.BİR KAÇ KİŞİNİN SİYASİ KEYFİNE GÖRE HESABIMI UTANMADAN KAPATTINIZ... KAPATILAN HESABIMDA, BENİM GEÇMİŞİM VARDI. BEN HİÇ KİMSEYE KÜFÜR VE HAKARET ETMEDİM. P. PAYLAŞIM YAPMADIM. HİÇ BİR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPMADIM. ŞAHSIMA YÖNELİK, SORUMSUZ VE DÜŞMANCA DAVRANIŞINIZDAN DOLAYI UTANMANIZ GEREKİR. FACE BOKTA ŞİMDİYE DEK KENDİ AÇTIĞIM TÜM HESAPLARIMI SİLDİM VE ÇEVREMDEKİ YÜZLERCE KİŞİDEN DE, FACE BOOK HESAPLARINI SİLMELERİ İÇİN İKNA ETME ÇALIŞMALARIM DEVAM EDİYOR...VE BEN,BUNDAN BÖYLE SİZ GİBİ AHLAK DERSİ VEREN AHLAK FUKARASI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA, ASLA İŞİM OLMAYACAK. TÜRK MİLLETİNİN DE... SİZLER KENDİ KOYDUĞUNUZ SAÇMA KURALLARINIZA GÖRE KEYFİ UYGULAMALAR YAPAN,TÜRK VE İSLAM DÜŞMANI BİR SOSYAL MEDYA GRUBUSUNUZ. DAVRANIŞLARINIZLA BUNU DAHA İYİ İSPAT ETTİNİZ. BEN; ÖNCELİKLE KENDİ ÜLKEMDE SİZİN TEK BİR ÜYENİZ KALMAYANA DEK MÜCADELEMİ DEVAM ETTİRECEĞİM... İNSANLARIMIZIN GELECEĞİNİ MAHVETMENİZE ASLA İZİN VERMEYECEĞİM. GEREKİRSE, ÜLKEMDEKİ TÜM İNSANLARIMI TEK TEK İKNA EDİP, SİZİN FACENİZİ ÜLKEMDE BİTİRECEĞİM. GAYRET BİZDEN, YARDIMDA YÜCE ALLAH'TAN DIR.

Ayhan kazan
Ayhan kazan - 1 yıl Önce

Nazlı naz diye bi sahte face kurulmuş benim aleyhimde şeyler paylaşılıyo bir an önce kapatılmasını istiyorum

Cengiz tok
Cengiz tok - 1 yıl Önce

Merhaba benim hesabım açılmıyor arkadaşlarım ekli, video, fotoğraflarım ekli lütfen yardımcı olun en kısa zamanda güvenli bir şekilde açılmasını ve yardımcı olmanızı istiyorum

Nedeni!
Nedeni! @Cengiz tok - 1 yıl Önce

Açılmamasıyla alakalı bir bilgi paylaşmamışsınız.

Erdogan sert
Erdogan sert - 1 yıl Önce

çıkış yaptığım facimi geri almıyorum

fatoş kara
fatoş kara - 1 yıl Önce

ne yazacağım üzüntümden ağlıyorum facebook şifremi unuttum bir türlü alamıyorum e posta istiyor yokki.onuda unuttum .facebook a yıllardır otomatik girdiğim için yalvarırım size yardımcı olun 19 senelik adresim o

Sonuç almanız için
Sonuç almanız için @fatoş kara - 1 yıl Önce

Yazı sonunda verdiğimiz yazımıza girip orada bulunan tüm bağlantılarla aynı anda başvurunuz.

fikret baydilli
fikret baydilli - 1 yıl Önce

Benim göndereceğim mesajlarım engelleniyor nedenini bilmiyorum teşekkür etmek için bile yazdığım mesajlarımı neden engelliyorsunuz her şey cevap vereni ilgilendiriyor istemez ise cevap yazmıyor bundan bana ne benim mesajlarımın engellenmesini istemiyorum birde deli gibi trafik lambasıymış yaya geçidiymiş bunları soruyorlar trafik dersinde miyim ilgileriniz bekliyorum ve bana bildirirseniz memnun olurum

delil turan
delil turan - 1 yıl Önce

8 yıl kullandığım facebook hesabım elle geçirildi ne yapabilirim

Yapabileceğiniz
Yapabileceğiniz @delil turan - 1 yıl Önce

Yukarıdaki ve müşteri hizmetleriyle alakalı yazımızdaki bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz.

Şikayet geri alma
Şikayet geri alma - 1 yıl Önce

Şikayet geri alma butonu yok sadece sorun bildirimi veya uygulama içerisinden bildirim yapılabilir.

Zehra Göksu
Zehra Göksu - 1 yıl Önce

Arkadaşımın facebook' unu şikayet etmiştim şikayet nasıl geri alınır acaba

Mehmet Mete
Mehmet Mete - 1 yıl Önce

Benim orjinal Hesabım dahil açtığım Ve kendi ismimim olduğu bir kaç Hesabım kapatıldı lütfen ilgilenin

Isa
Isa - 1 yıl Önce

Tlf arama dahil yapmıyor 118' li numara çalmıyor bile

Sibel Durukan
Sibel Durukan - 1 yıl Önce

Ya siz ne yapmaya çalışıyorsunuz gidip sahte hesapları kapatmıyorsunuz orjinal hesapları kapatmıyorsunuz 10 yıllık hesabını kapadınız iyi kötü anılarım ordaydı yeniden açtım yine kapadınız şikayet eden varsa da Allah belasını versin kimse Rabbim gün yüzü göstermesin inşAllah sizde önce gerçek değildi sahte hesapların peşini düşün