Kapatılan Facebook hesabından telefon numarasını kaldırma

Facebook hesabınız kapatıldı ve hesabınızı açarken kullandığınız telefon numarasını kaldıramıyorum diyorsanız veya numarayı başka Facebook hesabında kullanılıyor silmek için...

Kapatılan Facebook hesabından telefon numarasını kaldırma
müşteri hizmetleri

Facebook, dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı. Tabiri caizse 7' den 70' e her yaş grubunda Facebook kullanıcısı bulunmakta. Facebook iletişimin en büyüğü olan WhatsApp' ı da bünyesine katarak gücüne güç kattı. Bu kadar büyük bir ağın normal olarakta bazı büyük sorunları çıkabiliyor. Dolandırıcılık, hesap çalınma, hesap kilitlenme, hesaba giriş sorunu, şüpheli hereketler ve hesap doğrulama sorunları.

Yukarıdaki gibi sorunların genel çözümü için sitemizde bazı başvuru formları bulunmakta. İsteyen kullanıcılar haber içerisinde yer alan özel Teknoloji destek hattı ile iletişime geçerek yardım alabilirler. Unutmadan ağın müşteri hizmetleri gibi iletişim kanalları bulunmamakta.

Facebook numara kaldırma

Facebook' ta kapatılan hesaba daha önce eklediğiniz telefon numarasını kaldıramıyorsanız ve F yazıp 3223 gönderdiğinizde "Gönderme başarısız" hatası alıyorsanız aşağıdaki Facebook iletişim adresini kullanarak sorun şikayetinde bulunabilirsiniz.

Facebook' ta "kod sınırına ulaştınız", "bu telefon kısa süre önce başka bir hesabı doğrulamakta kullanıldı" ve diğer seçeneği ile doğrulama veya telefon numarası mesaj gelmeme gibi sorunlar için başvuru yapabilirsiniz.

Facebook iletişime formunu doldurduktan sonra 3 gün bekleyiniz. Tarafınıza geri dönüş yapılmadıysa tekrar aynı formu doldurup başvuru yapınız. www.andronova.net

  • Uygulamadan hala erişiminiz olabilir. Daha önce kullanılan cihazlardan girmeye çalışınız (Güvenli cihaz olarak görür ve direk girişe izin verir).
  • Daha önce bir bilgisayardan sürekli giriyorsanız ve beni hatırla seçilmiş olabilir. 
  • Şifre sıfırlamadaki seçenekleri zorlayın belki farklı doğrulamadan geçişiniz sağlanabilir.
  • Uygulamadaki yardım merkezi seçeneğine ulaşmaya çalışın.
  • Aşağıdaki iki URL bağlantısıyla talebinizi geliştiriciye iletiniz.

Facebook kapatılan hesaptan numara kaldırma

Uygulama yardım bağlantıları her zaman iş görebilir. Doldurduğumuzda hemen geri dönüş beklemeyelim. Bir günde sürebilir bir haftada sürebilir. Bu zamanlama dolduğunda aynı başvuruyu tekrarlayınız.

  1. facebook.com/help/contact/352512044767949
  2. facebook.com/help/contact/283958118330524

Kapatılan Facebook hesabından telefon numarasını kaldırma

Facebook numara kaldırma

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 20:18