Facebook'ta Paylaştığım Gönderiler Haber Kaynağında Görünmüyor

banner186

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor?  Twitter ile yanlış kullanıcı adı görünüyor. Twitter iOS iPhone telefondan hesabımı Twitter'a bağlamakta sorun yaşıyorum. Tumblr hesabımda gönderi paylaşamıyorum çözümü nedir? Instagram il

Facebook'ta Paylaştığım Gönderiler Haber Kaynağında Görünmüyor

banner192
Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor?  Twitter ile yanlış kullanıcı adı görünüyor. Twitter iOS iPhone telefondan hesabımı Twitter'a bağlamakta sorun yaşıyorum. Tumblr hesabımda gönderi paylaşamıyorum çözümü nedir? Instagram ile bağlantı yapılan hesaplarda alınan bazı hataların çözümü aşağıda yer almaktadır. Bu adımları uygulamadan önce farklı cihazlarda ve farklı bir internet bağlantısında denemeniz önerilir. Facebook'ta gönderi paylaşamıyorum. Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor nedeni nedir? Arkadaşlarım Facebook Zaman Tünelinde paylaştığım fotoğrafları göremiyor. Instagram fotoğraf albümüm dolu hatası alıyorum. Facebook'ta paylaşılan fotoğrafların kişilerin Zaman Tünelinde görünüpte Haber Kaynağında görünmemesi sorunu genel bir sorun. İlerleyen saatlerde tekrar deneyiniz. Alternatif internet bağlantısı ile deneyiniz. Farklı cihazlardan deneyiniz.

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Instagram üzerinden arkadaşlar Facebook Zaman Tünelinde fotoğrafları göremiyor: Instagram fotoğraflarının paylaşımda Facebook Zaman Tünelinde aktarılan görünürlüğü Yalnızca Ben olarak ayarlı olduğundan bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Bu paylaşım ayarını değiştirerek, daha fazla kişinin görebileceği şekilde yapabilirsiniz. Ayarlar / Gizlilik / Paylaştıklarımı kimler görebilir seçeneğine giderek, gizlilik ayarlarını değiştiriniz. Twitter iOS iPhone telefondan hesabımı Twitter'a bağlamakla sorun yaşıyorum. Twitter ile yanlış kullanıcı adı görünüyor. Instagram hesabına yanlış bir Twitter hesabı bağlı anlamına geliyor. Çözüm için Instagram ile Twitter bağlantısını kaldırınız. Sonra doğru Twitter hesabı bağlayınız. Tekrar bağlantı deneyiniz. Tumblr hesabımda gönderi paylaşamıyorum. Tumblr hesabımda fotoğraf paylaşamıyorum çözümü: Paylaşım Ayarları> Tumblr> Bağlantıyı Kaldır seçeneğine dokununuz. Tumblr'a tekrar dokunup Tumblr giriş bilgilerini yazıp bağlanıp deneyiniz. Sorun hala varsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Instagram hesabını kaç kişi şikayet ederse kapanır haberine baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×