Facebook’ta Paylaştığım Gönderiler Haber Kaynağında Görünmüyor

Andronova
2 Minimum Okuma

Instagram ve Facebook paylaşımlarım Haber Kaynağında görünmüyor?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram ile bağlantı yapılan hesaplarda alınan bazı hataların çözümü aşağıda yer almaktadır. Bu adımları uygulamadan önce farklı cihazlarda ve farklı bir internet bağlantısında denemeniz önerilir.

Facebookta paylaşım yapamıyorum, Facebook haber kaynağında görüntülenmiyor! Facebook’ta gönderi paylaşamıyorum. Facebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor nedeni nedir? Arkadaşlarım Facebook Zaman Tünelinde paylaştığım fotoğrafları göremiyor. Instagram fotoğraf albümüm dolu hatası alıyorum. Facebook’ta paylaşılan fotoğrafların kişilerin Zaman Tünelinde görünüpte Haber Kaynağında görünmemesi sorunu genel bir sorun. İlerleyen saatlerde tekrar deneyiniz. Alternatif internet bağlantısı ile deneyiniz. Farklı cihazlardan deneyiniz.

Facebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

FaAV-TESTcebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram üzerinden arkadaşlar Facebook Zaman Tünelinde fotoğrafları göremiyor: Instagram fotoğraflarının paylaşımda Facebook Zaman Tünelinde aktarılan görünürlüğü Yalnızca Ben olarak ayarlı olduğundan bu sorunla karşılaşıyorsunuz.

Bu paylaşım ayarını değiştirerek, daha fazla kişinin görebileceği şekilde yapabilirsiniz. Ayarlar / Gizlilik / Paylaştıklarımı kimler görebilir seçeneğine giderek, gizlilik ayarlarını değiştiriniz.

Twitter iOS iPhone telefondan hesabımı Twitter’a bağlamakla sorun yaşıyorum. Twitter ile yanlış kullanıcı adı görünüyor. Instagram hesabına yanlış bir Twitter hesabı bağlı anlamına geliyor. Çözüm için Instagram ile Twitter bağlantısını kaldırınız. Sonra doğru Twitter hesabı bağlayınız. Tekrar bağlantı deneyiniz.

Tumblr hesabımda gönderi paylaşamıyorum. Tumblr hesabımda fotoğraf paylaşamıyorum çözümü: Paylaşım Ayarları> Tumblr> Bağlantıyı Kaldır seçeneğine dokununuz. Tumblr’a tekrar dokunup Tumblr giriş bilgilerini yazıp bağlanıp deneyiniz.

Sorun hala varsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir