Facebook’ta Paylaştığım Gönderiler Haber Kaynağında Görünmüyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Instagram ve Facebook paylaşımlarım Haber Kaynağında görünmüyor?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Instagram ile bağlantı yapılan hesaplarda alınan bazı hataların çözümü aşağıda yer almaktadır. Bu adımları uygulamadan önce farklı cihazlarda ve farklı bir internet bağlantısında denemeniz önerilir.

Facebookta paylaşım yapamıyorum, Facebook haber kaynağında görüntülenmiyor! Facebook’ta gönderi paylaşamıyorum. Facebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor nedeni nedir? Arkadaşlarım Facebook Zaman Tünelinde paylaştığım fotoğrafları göremiyor. Instagram fotoğraf albümüm dolu hatası alıyorum. Facebook’ta paylaşılan fotoğrafların kişilerin Zaman Tünelinde görünüpte Haber Kaynağında görünmemesi sorunu genel bir sorun. İlerleyen saatlerde tekrar deneyiniz. Alternatif internet bağlantısı ile deneyiniz. Farklı cihazlardan deneyiniz.

Facebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Facebook'ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

FaAV-TESTcebook’ta paylaştığım gönderiler Haber Kaynağında görünmüyor

Instagram üzerinden arkadaşlar Facebook Zaman Tünelinde fotoğrafları göremiyor: Instagram fotoğraflarının paylaşımda Facebook Zaman Tünelinde aktarılan görünürlüğü Yalnızca Ben olarak ayarlı olduğundan bu sorunla karşılaşıyorsunuz.

Bu paylaşım ayarını değiştirerek, daha fazla kişinin görebileceği şekilde yapabilirsiniz. Ayarlar / Gizlilik / Paylaştıklarımı kimler görebilir seçeneğine giderek, gizlilik ayarlarını değiştiriniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Twitter iOS iPhone telefondan hesabımı Twitter’a bağlamakla sorun yaşıyorum. Twitter ile yanlış kullanıcı adı görünüyor. Instagram hesabına yanlış bir Twitter hesabı bağlı anlamına geliyor. Çözüm için Instagram ile Twitter bağlantısını kaldırınız. Sonra doğru Twitter hesabı bağlayınız. Tekrar bağlantı deneyiniz.

Tumblr hesabımda gönderi paylaşamıyorum. Tumblr hesabımda fotoğraf paylaşamıyorum çözümü: Paylaşım Ayarları> Tumblr> Bağlantıyı Kaldır seçeneğine dokununuz. Tumblr’a tekrar dokunup Tumblr giriş bilgilerini yazıp bağlanıp deneyiniz.

Sorun hala varsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir