Falcon Pro Geliştiricisinden Yeni Oyun: Hacked

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Android‘in en popüler twitter programlarından olan Falcon Pro‘nun geliştiricisi, Hacked adında yeni bir mobil oyun duyurdu. Falcon Pro ilk çıktığı zaman sahip olduğu özelliklerle oldukça ilgi çekmiş, ancak twitter’ın 3. parti uygulamalara verdiği kullanıcı limitini aştıktan sonra, uygulama Google Play‘den kaldırılmıştı. Resmi olarak yeni kullanıcı kaydı yapılamasa da, uygulamaya erişmek mümkün. Geliştirici bunu bildiği için programa gizli bir kayıt ekranı da koymuş durumda. Uygulama uzun zamandır web sitesi üzerinden güncellenirken, bugün Hacked adında yeni bir oyun duyuruldu.

Hacked, alıştığımız android oyunlarına benzemiyor. Dünya’nın ilk mobil tabanlı kod yazma oyunu olarak tanıtılıyor. Oyunda üç farklı mod bulunuyor. Hikaye modunda coder olarak oynuyor ve karşınıza çıkan kodlama problemlerini çözüyorsunuz. Problemleri çözmek için; oyunun kendine özel klavyesini ve “H” adında özel coder dilini kullanıyorsunuz.

hacked

Serbest oyun modunda, oyun içinde olan kodları kullanarak yeni problemler yaratıp paylaşabiliyor ya da başkalarının ürettiği problemleri çözebiliyorsunuz. Son modda ise online olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Oyunun beta versiyonuna hackedapp. com kayıt olduktan sonra erişebilirsiniz. Hacked hakkında ne düşünüyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir