FIFA, Android ve iOS Kullanıcılarına Ücretsiz Olarak Sunuldu!

FIFA 2014, Android ve iOS Kullanıcılarına Ücretsiz Olarak Sunuldu!

Andronova

Önümüzdeki yıl Brezilya’da başlayacak futbol resitali ilk olarak FIFA 2014 ile Android ve iOS platformlarında yer aldı. Yapımcı EA, oyunu App Store ve Play Store’da tüketicilere ücretsiz olarak sunsa da, son dönemlerde birçok projenin içerisinde gördüğümüz oyun için satın alımlar FIFA 2014’te de yer bulacak. FIFA 2013 geçtiğimiz yıl 6.99 dolar ile satışa sunulmuştu.

Genel oyun deneyimi ücretsizken, oyun içerisinde çeşitli modları aktif hale getirmek ya da yıldızlardan oluşan fantezi bir takım oluşturmak için belirli bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor.

Sürpriz şekilde ücretsiz olarak sunulan oyunda 33 lig, 600’den fazla takım ve 16 binin üzerinde lisanlı sporcu yer alıyor. Ayrıca uygulamada sakatlık, maç cezaları ve oyun taktikleri de yer almaktadır. FIFA 2014’ü alt bölümde yer alan linklerden indirebilirsiniz.

Google Play Store, App Store

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.