Flappy Bird Efsanesi “Family” Serisiyle Geri Dönüyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Vietnamlı Dong Nguyen tarafından geliştirilen ve çıktıktan kısa süre içerisinde büyük popülariteye erişen Flappy Bird oyununun, dudak uçuklatan gelirlere ulaşmasına rağmen geliştiricisi tarafından radikal bir kararla marketlerden kaldıracağı haberini paylaşmıştık

teknik destek

Bu kara çok para kazanmasına ve geleceğinin çok parlak olmasına rağmen kimsenin anlayamadığı Dong, bir tutku haline gelen Flappy Bird için kapıları aralamayı da unutmamış ve yayınladığımız Flappy Bird’ün çok daha farklı özelliklerle geri gelebileceğini söylemişti.

Nihayet bu yönde bir gelişme oldu ve Flappy Bird Family, şimdilik sadece Amazon AppStore‘da yerini aldı. Yeni oyunla kullanıcılara karşılıklı oynaya bilme imkanı sunan Dong Nhuyen, “çok daha fazla eğlence ve yine çok zor bir oyun”  tabiriyle yeni Flappy Bird Family serisini tanıttı.

flappybirdsfamilyscreenshot-630x354

Şuanda 99$’dan satılan Amazon Fire TV’de oynanabilme imkanı olan Flappy Bird Family, kısa süre içerisinde tüm platformlarda yerini alacak. O günü dört gözle bekliyor olacağız.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!