Flickr telefonda nasıl kullanılır Flickr hesap açma

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Flickr hesap açma ve telefonda nasıl kullanılır sorusu için gerekli adımlara yer verdik. Açılmama sorunlarında farklı ağla ve telefonla denenmesi gerekebilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Flickr, Yahoo’ ya ait fotoğraf paylaşım sitesinin adıdır. Flickr kurucusu Ludicorp tarafından Şubat 2004 yılında geliştirilmiş, ve 1 yıl sonra 35 milyon dolara Yahoo şirketine satılmıştır. Flickr’ da ilk yıllarda ücretsiz 20 MB fotoğraf gönderme sınırı varken 2006 yılında bu sınır 1 TB kadar çıkarıldı. Gerçekten büyük bir fotoğraf gönderme imkanı bulunmakta.

Flickr hesap açma

Flickr’ da fotoğraf yayınlayan kullanıcı eğer fotoğrafın sahibiyse, tüm haklar kullanıcıda kalarak Creative Commons lisansı ile yayınlayabiliyorsunuz. Flickr ile video paylaşımı da yapılabiliyor. Çok fazla sayıda kullanıcı Flickr’ ı depolama alanı olarak kullanmaktadır.

Geçen yıl 360 derecelik fotoğrafların gönderilmesi, etiketleme ve kategorileme’ ye imkan verilerek daha fazla kullanıcıya ulaştı. En son yapılan araştırmaya göre Flickr’ de yer alan fotoğraf sayısı 15 milyarı geçti. Flickr uygulamasıyla seçilen yüzlerce fotoğrafı tek bir hareketle düzenleme yapabilir ve anında paylaşabilirsiniz.

Flickr’ e yüklediğiniz fotoğraflarda filtreleme, görüntü kırpma ve gelişmiş düzenleme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Flickr uygulamasını Android ve iOS iPhone cep telefonlarına indirip yüklemek için cihazınızın resmi mağazasında giderek Flickr yazıp aratmanız yeterli. Flickr uygulamasını tüm cihazlar için ücretsiz indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Flickr ne işe yarar

Flickr indirme

Flickr telefonda nasıl kullanılır ve Flickr yahoo ile açma nasıl yapılır resimlerle sizlere anlatmaya çalıştığımız yazımıza eklemek istediklerinizi yazınız.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir