Flipagram nedir Flipagram nasıl kullanılır

Andronova
2 Minimum Okuma

Flipagram nedir nasıl kullanılır? Flipagram uygulaması ücretsiz Android ve de iPhone' da kullanılmakta. Instagram' da fotoğrafa müzik ekleme ve yayınlanma detayı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Flipagram nedir ve nasıl kullanılır? Flipagram uygulaması ücretsiz olarak hem iPhone’ da hem de Android’ de kullanılmakta. Peki telefona nasıl yüklenir ve fotoğrafları slayt yapma programı, fotoğrafa müzik ekleme uygulaması olarak kullanılmakta.

Flipagram uygulamasını Android cep telefona indirmek için Google Play Store’ den ve iOS iPhone cep telefonu içinde App Store’ den Flipagram aratarak indirebilirsiniz.

Fotoğraf ve video ekleme. Popüler müzikleri ücretsiz kliplere ekleme. Instagram gibi bazı sosyal paylaşım sitelerinde otomatik zamanlama. Paylaşılanları beğenme ve yorumlama. Hemen hemen tüm uygulamalarla sorunsuz paylaşım yapma.

Flipagram nedir

Flipagram, fotoğraflardan video oluşturmayı ve paylaşmayı sağlayan uygulama servisidir. Flipagram ile Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflardan video oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız videolara metin ve filtre gibi efektler de ekleyebilirsiniz.

Flipagram’ ın desteklediği olan sosyal paylaşım siteleri: Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Vine, Tumblr, Pinterest, FB Messenger, WhatsApp, KIK, LINE, Email ve Text… 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Flipagram nasıl kullanılır? Photos uygulaması ile Facebook ya da Instagram’ da yer alan fotoğrafları ve videoları seçip klip oluşturun. Uygulamada yer alan ücretsiz müzikleri ekleyiniz ve zamanlamayı ayarlamanız yeterli.

Flipagram nedir Flipagram nasıl kullanılır

Flipagram nedir

Flipagram android

Flipagram iphone

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Flipagram hesap açma

Arkadaşlarını Bul seçeneği ile telefon rehberinizde yer alan kişilere ulaşmaya çalışacak.

Flipagram nasıl kullanılır

İsterseniz Facebook hesabınızdan arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz.

Flipagram kayıt olma

Flipagram video çekme

Flipagram video çevirme

Flipagram paylaşımı

Flipagram ne demek

Flipagram indirme

Flipagram instagram paylaşımı

Flipagram müzik ekleme

Flipagram mp3 ekleme

Uygulamaya müzik eklemede veya fotoğrafları video dönüştürme de hatayla karşılaşırsanız bizimle sorunun görüntüsünü paylaşınız. İşlemi birde farklı cihazlarda denemeye çalışınız. İnternette önemli faktörlerden biri.


Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 23:17

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir