FLIR’in İkinci Nesil Termal Kamerası Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Çalışıyor

Geçtiğimiz yılki CES fuarında ilk akıllı telefonda çalışabilen termal kamerasını duyuran FLIR, büyük ilgi görmüştü. Ancak ilk versiyonun sadece iPhone’larda çalışması sebebiyle bir çok kişide de beklenti oluşmuştu. Bu sebeple talebi gören firma, bu yılki CES’te “neredeyse” tüm akıllı telefonlarla çalışabilen ikinci nesil termal kamerasını duyurdu.

Andronova

Akıllı telefonların “çoğunlukla” altındaki micro-USD yada şarj girişine takılarak çalışan yeni nesil termal kamera FLIR One, Android kullanıcıları için eğlenceli saatler geçirmelerini sağlıyor.

Daha küçük bir gövdeye sahip, otomatik çekim özelliği ve daha iyi çözünürlükte çekim yapılabilen yeni FLIR One termal kamera, pahalı dürbünler deki termal kameralar ile aynı mantıkla çalışıyor.

Bu yılın ortalarında satışa sunulacak FLIR ONE termal kameranın fiyatı henüz netleşmemiş olsa da, cazip bir fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.

flir-termal-kamera-1 flir-termal-kamera-2 flir-termal-kamera-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.