FotoSwipe’la Cihazlar Arası Fotoğraf Transferi Çok Kolay

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

21 Ekim tarihinde resmi olarak marketlerde yerini alan FotoSwipe uygulamasıyla Android  ve iOS cihazlar arasında inanılmaz hızlı ve kolay şekilde resim transferi yapılabiliyor. (Cihazlarda FotoSwipe yüklü olmalı)

FotoSwipe sadece iki cihaz arasında resim paylaşımıyla sınırlı değil, örnek olarak bir partidesiniz ve arkadaşlarınızla grup özçekimi (selfie) yaptınız. Tüm arkadaşlarınız da fotoğrafı istiyor, yapacağınız tek şey FotoSwipe programını indirip telefonları birbirlerine yaklaştırmak ve fotoğrafı çeken kişinin telefonundan diğer telefonlara doğru fotoğrafı swipe lamak. Fotoğrafı alan kişi de diğer kişilere doğru aktarıma devam edebilir. Telefon numarası, e-posta vs. değişimine vb. gerek yok… (Uygulamanın çalışabilmesi için konum bilgilerinizin açık olması gerekiyor.)

ücretsiz olarak indirilebiliyor ve farklı platformlar ve farklı ağlar arası çalışabiliyor. Üyelik ya da kayıt da istemiyor.

Fotoswipe-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir