G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

G Suite nasıl kullanılır? Ücretli mi ücretsiz mi diye merak edenler oluyor. Kurumsal hizmetlerde daha çok tercih edilebilen bir servis.

Sponsorlu reklam

Google G Suite nedir ve nasıl kullanılır? Belki karşınıza G Suite Business ve G Suite Premium şeklinde terimler çıkmıştır. Şirketin önemli servislerinden biri olan bu hizmeti için kısa bir açıklamamız ve site bağlantısını paylaşacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google, hizmetlerini kullanıcıların koordineli çalışması, daha kolay ve hızlı hareket etmesi için Google Apps adında hizmetini geliştirmişti. Şimdide bu hizmetin adını G Suite olarak değiştirdi. Bu hizmeti hem bireysel kullanıcılar için hemde kurumsal müşterilerine sunacak. Kurumsal müşterilere G Suite Business ve G Suite premium işletme sürümlerini sunacak.

Sponsorlu reklam

İlerleyen haftalarda yönetici konsolunda, Yardım Merkezi ve fatura kısmı sıkça kullanılan bazı bölümlerde yeni adı G Suite ve G Suite logosu ile karşılaşabilirsiniz. Google Play, Gmail, Dokümanlar, Drive ve Google takvim gibi araçları barındıran G Suite hizmeti, günlük kullanımlarınızı bir araya toplamış olacak.

Google, aynı zamanda G Suite iletişim için destek bölümü açtı. Yardım almak için eğer yöneticiyseniz, G Suite hesabından, telefondan, e-posta ve sohbet ile 7/24 destek alabiliyorsunuz. G Suite iletişim seçeneklerine ulaşmak için yönetici hesabınız ile oturum açıp ve “Bize Ulaşın” yazısını tıklamanız yeterli. Daha fazla detaya bu adresten ulaşabilirsiniz. www.youtube.com/embed/EZmXEFGFeNA

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

G Suite nedir

G Suite nasıl kullanılır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

G Suite telefonda kullanma

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak