Galactic Oyunu İçin Yapılan Ödüllü Yarışmamız Hakkında Bilgilendirme!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Değerli Andronova Severler,

teknik destek

Geçtiğimiz aylarda duyurusunu yapmış olduğumuz Galaxy Nexus ödüllü yarışmamızı hatırlayacaksınız. Bilmeyenler için buradan haberin detaylarını okuyabilirsiniz.

Galactic, isimli Android oyunumuza özel yapılan bu yarışmada belirttiğimiz bazı kriterler mevcuttu. Bunlardan en önemlisi de 1000 kişi katılım kriteriydi.

Ancak bir iki hafta geçmesine rağmen istenilen rakamlara ulaşılamadığı için 1000 kişi kriterini 500 kişiye indirmiştik. Bu konuda yaptığımız haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Katılım kriterlerinde yaptığımız bu önemli değişikliğe rağmen, katılım sayısı 250 kişiyi geçmediğinden yarışmayı tamamlayamamıştık. Bu konuda yaptığımız haberi de buradan okuyabilirsiniz.

Temennimiz ve arzumuz, Galactic oyunumuzun ve yarışmanın kriterlerinin yerine getirilip, beyan ettiğimiz ödülü kazanan kişiye vermek yönündeydi. Ancak maalesef kurallar tamamlanamadı.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, büyük emeklerle, gerek maddi gerek manevi olarak yaptığımız yatırımlarımıza karşılık, yarışmaya katılım sayısında herhangi bir iyi gelişme olmadığı ve yarışmanın katılım kriterlerinin yarı yarıya düşürülmesine rağmen yerine gelmediği içini, yarışmayı iptal ettiğimizi duyuruyoruz.

Oyunumuzu yarışma sebebiyle 0.99$’dan alan 250 kişiye içtenlikle teşekkürlerimizi sunmayı borç biliriz. Buna rağmen önümüzdeki günlerde bu kişiler arasında yapılacak bir çekilişle, kazanan kişilere küçük bir hediye vermeyi de planlamaktayız.

Konu hakkında yakında bir duyuru yapılacaktır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir