Galaxy A5 telefonda Gmail hesabı nasıl açılır

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6 / S7, Galaxy A5 ve A1 A2 A3 A4 A6 A7 telefona e-posta hesabınızı nasıl ekleyebileceğinizi , gmail ayarlarınızı nasıl yapabileceğinizi bu haberimizde anlatacağız…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Aşağıdaki adımlar hemen hemen çoğu Samsung modelleri için geçerlidir. Galaxy Note serisi, Galaxy S serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 ve diğer seriler için geçerlidir. Gmail mail / e-posta hesabı nasıl eklenir / Android / Gmail nasıl açılır? Mail hesabı ekleme!  

Samsung markasının ikinci amiral gemisi omaya aday “A” serisinden bir model olan Galaxy A5 modelinde e-posta ayarlarınızı nasıl yapabileciğinizi yayınlayacağız. Teknolojinin gelişmesi ile artık insanlar e-posta adreslerini yoğun olarak kullanmaya başladılar.

Bütün alışverişlerini, iş görüşmelerini, dostlarına mektuplarını artık email aracılığı ile yapmaktalar. Bundan dolayı en çok kullanılan teknoloji ürünü olan mobil telefonlara e-posta kurulumu önem arz etmektedir. Yazımızın başlığından da anlaşılacağı üzere bu mobil telefonlardan biri olan Galaxy A5 modeli gmail kurulumunu aşağıdaki başlığımızın altında bulabilirsiniz.

Galaxy A5 telefonda Gmail kurma nasıl yapılır?

Galaxy A5 telefonda Gmail hesabı nasıl açılır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy A5 telefonda mail hesabı açma ekleme

Galaxy A5 telefonda mail hesabı açma ekleme

Aşağıdaki adımları takip ediniz; İlk önce e-posta kurulumu için e-posta uygulamasını bulmanız gerekmektedir.  Uygulamalar tuşuna basınız ekranda “e-posta” isimli uygulamayı göreceksiniz. Galaxy A5 telefonda Gmail hesabı nasıl açılır? ​Yukarıdaki resimde görünen “e-posta” uygualamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın sağ üst köşede bulunan “ayarlar” a basınız. Daha sonra ayarların içerisinde hesapları yönet yazısına tıklayınız. Ardından açılan ekranda var olan e-postalarınız karşınıza çıkacaktır.

Burada eğer kullanmak istediğiniz e-posta bulunmuyorsa hesap ekle yazısına tıklayınız. Yine karşınıza gelen ekranda e-posta adresinizi girebileceğiniz ekran açılacaktır. E-postanızı girdikten sonra bir adım ilerisinde emailinizin şifresini isteyecektir Şifre girişinide gerçekleştirdikten sonra e-postanız telefonunuza eklenmiş olacaktır.

Telefon gerekli senkranizasyonu yaptıktan sonra emalleriniz telefonda görünecektir. Eğer Gmail hesabınız yoksa aynı bölümden yeni hesap oluşturabilirsiniz. (Gmail hesap açma)

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak